Skocz do zawartości
besiege

Problem z domeną

Polecane posty

Witam, niedawno założyłem stronę na hostingu hostinghouse wraz z domeną .pl.

Domena nie działa i po wpisaniu przekierowuje mnie na strone interii, co dziwniejsze gdy dodam w wordpressie strone /home to ta normalnie działa jednak nie chce zeby na moja strone mozna bylo wejsc tylko wpisujac ......pl/home gdyz jest to malo wygodne, wiem ze mozna zmienic w opcjach "strone statyczna" ale wtedy tez przekierowuje do interii.

Mysle ze moglem cos nie tak namodzić jako że jestem laikiem, jesli trzeba wiecej informacji to prosze mowic, z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladcapierscieni

Najprawdopodobniej zainstalowałeś wp w katalogu home, zamiast bezpośrednio w katalogu domeny. Najszybszym rozwiązaniem jest utworzenie przekierowania w pliku htaccess z adresu domeny na odpowiednią ścieżkę. Jeśli jest to czysta instalacja, to możesz również po prostu zainstalować skrypt ponownie, do właściwego katalogu. Sprawdź również czy posiadasz właściwe adresy dns firmy, gdzie wykupiony masz hosting oraz to, czy w tej chwili nie masz utworzonych już jakichkolwiek przekierowań. Przekierowania możesz zweryfikować zazwyczaj w panelu administracyjnym hostingu oraz pliku htaccess.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×