Skocz do zawartości
Zelon

Vpsy

Polecane posty

Elo,

 

Szukam kogoś kto ma wolne zasoby serwerowe i chce się podzielić , chętnie się dorzucę do utrzymania serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy też do czego potrzeba. Komfortowe działanie miałem na RamNode. Poważnie te serwery są mega dobrze skonfigurowane i dają 4 rdzenie. Nie limitują za bardzo, więc komfort pracy jest genialny za równo na desktopie jak i w czasie prac aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×