Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stanley151

Kupic Adres Www

Polecane posty

co mam zrobic zeby kupic sobie adres? np. www.buraki18.pl czy musze korzystac z jakiejs firmy?czy jest miejsce gdzie bezposrednio sobie kupuje i mam, a nie płace co rok np. 60 zł??pomozcie bo jestem zielony w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

niestety placic muszisz, tylko od Ciebie zalezy komu ;) Druga kwestia to serwer do ktorego zostanie skierowana domena.

 

Nie wiem jaki posiadasz budzet na domene i serwer. Poczytaj na forum, bardzo czesto zdarza sie, ze firma u ktorej ukupujesz serwer daje domene .pl w cenie serwera oczywiscie.

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia

 

Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam zrobic zeby kupic sobie adres? np. www.buraki18.pl czy musze korzystac z jakiejs firmy?czy jest miejsce gdzie bezposrednio sobie kupuje i mam, a nie płace co rok np. 60 zł?

Nie musisz kupować od firmy, możesz od osoby prywatnej ;)

Abonament za domenę .pl płaci się rocznie (no, można na kilka lat naprzód), nie ma opcji jednorazowej opłaty za nieograniczone korzystanie. Ceny są zróżnicowane, przejrzyj opinie o różnych firmach i ich oferty. Ja polecam home.pl: można wszystko załatwić szybko, firma pewna, więc domena nagle nie zniknie, i, co ważne dla osoby początkującej - mają dobrą, całodobową i "różnokanałową" obsługę klienta, można się więc wszystkiego dowiedzieć na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam rejestracjadomen.pl - bardzo szybka rejestracja (praktycznie na telefon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

domenytanio.pl są bardzo dobre.. szybko, ceny dobre.. panel fajny, polecam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz to troche lipa, a mozecie mi powiedziec czy sa darmowe domeny?i jakie sa najlepsze?

 

i jak to jest z tymi serwerami, bo nie widzialem zeby gdzies mi dawali jakis serwery na np. domenytanio chyba nie dają

 

moglibyscie polecic jakas stronke z serwerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zakupując serwer otrzymujesz od firmy darmową domenę, a dokładniej subdomenę w domenie providera. Będzie wtedy w postaci buraki18.nazwafirmy.pl

 

Może to być np. buraki18.r4.pl

 

Jeżeli zaś poszukujesz darmowego miejsca na stronę jest tego dużo w google, a do tego możesz założyć alias np. buraki18.bee.pl

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×