Skocz do zawartości
pantomaszzz

Poczta OX webmail

Polecane posty

Witam,

 

Mam domenę u rejestratora A. Domena jest przekierowana na hosting do operatora B. Teraz potrzebuję jeszcze email dla domeny : 20gb miejsca, jedna domena, możliwość tworzenia reguł i folderów IMAP (ponad 50 wiadomości dziennie otrzymywanych) i najważniejsze chcę interfejs OX webmail bo już napatrzyłem się przez kilka lat na roundcube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, chcesz aby strona i poczta była obsługiwana u dwóch różnych operatorów?

 

Jeżeli zależy Ci na OX'ie to chyba tylko w home.pl możesz obecnie skorzystać z jego w miarę nowej wersji wersji (bodajże 7.8, gdzie najnowsza to 7.8.2 ale głowy nie dam sobie uciąć). Oczywiście mowa o polskich operatorach, bo OX'a możesz jeszcze poszukać za granicą. Pamiętaj, że w przypadku home'a musisz wydelegować domenę na ich DNSy aby korzystać z tamtejszej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak mam domenę w OVH i dnsy ustawione na hosting u innego operatora to da radę to zrobić bez przenoszenia domen itp aby samą pocztę oddelegować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to musiałbyś wydelegować domenę do home i tam przypisać ją do serwera - wtedy poczta będzie obsługiwana w home i na ichnym OXie. Dopiero z poziomu home musisz przekierować domene przez rekord A na IP'ika hostingu ze stroną (tej ostatniej operacji raczej sam nie zrobisz, skontaktuj się z nimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×