Skocz do zawartości
David73

Serwer Dedykowany Lub Vps Z Fantastico I Cpanel & Whm

Polecane posty

Poszukuję serwera dedykowanego lub VPS-a do ok 400zł z cPanelem WHM i Fantastico. Jak narazie znalazłem serwer za 135$ P4 2.4GHz 512MB RAM 80GB HDD z Fantastico, cPanel, WHM, RVSKIN czy taniej by wyszło oddzielnie zakupić dedyka lub VPS-a oraz Fantastico i cPanel & WHM ? RVSKINy mnie nie interesują. Raczej bardzo ciężko spotkać serwer łącznie z tymi dodatkami które opisałem po takiej cenie ale jeśli macie jakąś dobrą ofertę to napiszcie. SZUKAM RÓWNIEŻ partnera to współdzielenia dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo słabo szukasz.

Znacznie lepszy sprzęt (AMD 3200+ Barton, 2x80GB SATA Hard Drives, 1024MB RAM

1500GB BW, 8IP's, Cpanel / WHM / RVSkins) w LT - niezłej amerykańskiej serwowni kosztuje 105 dolarów za miesiąc.

 

https://secure.layeredtech.com/order/orderw...e3_package=1659

 

Coś porównywalnego z Twoim P4 z posta wyżej kupisz za 80-90 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Oto nasza oferta:

 

Procesor: AMD SEMPRON 2600

Dysk: 80GB IDE Hard Drive

Ram: 512MB DDR RAM

Transfer: 1000GB

Ilość IP : 5 użytkowych

Prywatny VLAN : Tak

Port: 10MBIT

Cena: 399.00 zł netto miesiąc

 

Pozdrawiam

 

Edit:

 

Intel Celeron 3.0Ghz

512 MB RAM

80GB HDD

1000GB Transferu

Cpanel+Fantastico

Instalacja : 200zł netto

Abonament : 400zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk, rozumiem że cPanel itd jest dostępne w zestawie ale konfiguracja tego nie jest wliczona w te 105$ ? czy za 105$ już mam full gotowy serwer ? Jakaś opłata instalacyjna ?

 

Fujara, trochę drogo ;)

 

 

DODANE:

 

Szukam szukam i nie mogę znaleźć tej oferty którą ty znalazłeś na stronie LT a jeśli już coś ciekawego znajdę to trzeba jeszcze dopłacać do cPanelu 25$ bo nie jest wliczony, czy może jest to oferta polecana przez Ciebie tzn jakiś program partnerski ?

 

 

DODANE2:

W tym linku co podał Patryk:

Database --> NONE czyli mam rozumieć że nie ma baz danych na tym serwerze i trzeba dopłacać 250$ ? Dlatego tak tanio, czy jest może jakaś inna niedroga alternatywa dla baz danych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była oferta promocyjna, już chyba nieważna.

Teraz masz: http://layer0.layeredtech.com/showthread.php?p=24468 i np:

 

AMD Sempron 2600

1GB RAM

200GB Hard Drive

1500GB BW

8IP's

CPanel/WHM/Fantastico / RVSkins

 

$115/month | $0 Setup

 

 

Za baze danych nie musisz nic doplacac, chyba, ze jakims dziwnym trafem chcesz uzywac MSSQL na Linuksie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn mam rozumieć że bazy danych MySQL są domyślnie dostępne w cPanelu po wykupieniu takiego serwerka ? A jak jest z konfiguracją ? płatna czy free ? "SETUP FREE" ale wydaje mi się że to nie możliwe aby serwer był już skonfigurowany pod hosting w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

boszz. czlowieku.. setup free oznacza, ze "podlaczenie" maszyny jest dla ciebie za free (a na ogol jest to jakas oplata).

 

serwery w layeredtechu sa zupelnie unmanaged. dostajesz serwer z golym systemem (podstawowa instalacja) i robisz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normanos: Jeśli bierzesz serwer z CP dostajesz serwer z gotową defaultową buracką instalacją CP, na upartego można z tego korzystać ;).

 

David73: Z CPanelem dostajesz MySQL 4.1/5 defaultowo + Postgres 7/8 w zależności od systemu, który wybierzesz przy instalacji (Centos 4.X daje z rpmow domyślnie 7.4.cośtam, ale już Fedora Core 5 ma wersje 8.x).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

byc moze :) nie bralem nigdy z panelem to nie wiem :) ja dostalem golego debianka :)

 

ps. layeredtech ma wlasne mirrory dla repow roznych distro. warto ustawic sobie. dzieki temu apt-gecik zasysal stuffik po kilkanascie MB/s ;) (a moz ei wiecej, w kazdym razie tak szybko ze ciezko bylo nawet to zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Layeredtech generalnie poza tym, że nie mają remote rebootów i żadnej innej automatyki (przez co reload systemu to u nich sprawa nie 10 minut a 10 godzin) jest bardzo fajne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ale tickety z wysokim priorytetem szybko obsluguja (reeboty). mi rebootneli sprzet po 4 minutach od wyslania zgloszenia, a u nich byla chyba 3-4 nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat zasługa tego, że pewnie technik był wolny i mógł szybko załatwić sprawę.

 

Niestety, w godzinach szczytu reboot może trwać nawet godzinę (mam tam pod "reką" kilkanaście serwerów, ale właśnie z powodu tych niedogodności szukam im nowych lokalizacji ;)), a i czasami miewali zapędy do zostawienia serwera np. wiszącego na fsck i trzeba ich upominać..

 

Jeśli chodzi o taką klasę serwerowni polecam też www.dediwebhost.com - ceny podobne, support i czas reakcji troszeczkę lepszy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok a odnawiając temat co byście polecili zgodnie z tematem czyli jakiś serwer z cPanelem/WHM & Fantastico w zestawie z serwerem lub do dokupienia za niedużą opłatą (proszę o konkretne linki do serwerowni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie DirectAdmin? Co sie tak uparłeś czy cPanelu - DA jest szybsze, łatwiejsze w modyfikacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie DirectAdmin? Co sie tak uparłeś czy cPanelu - DA jest szybsze, łatwiejsze w modyfikacji;)

 

DA odpada, po prostu nie przypadła mi jego funkcjonalność.

 

ta konfiguracja bedzie najoptymalniejsza

http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item...d=&char_id=

 

Zupełnie nie rozumiem dlaczego akurat do tego tematu się przyczepiłeś...

 

muszę zacząć to stosować :) jednak i tak uważam ,że kredki bambino wymiatają jeśli chodzi o optymalizacje. :D

 

Irvinek, na hostingowo.pl używasz szablonu niezgodnie z jego regulaminem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat w kwestii funcjonalności DA jest lepsze jeśli ma się jakieś pojęcie o tym wszystkim:)

 

liczba ikon != funkcjonalność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w kwestii funcjonalności DA jest lepsze jeśli ma się jakieś pojęcie o tym wszystkim:)

 

liczba ikon != funkcjonalność ?

 

"Lepsze" w tym przypadku jest to pojęcie względne, każdy ma prawo mieć swoje zdanie i zostańmy przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w kwestii funcjonalności DA jest lepsze jeśli ma się jakieś pojęcie o tym wszystkim:)

 

liczba ikon != funkcjonalność ?

 

Idąc twoim tropem można pokusić sie o stwierdzenie że najfunkcjonalniejszym panelem na rynku jest PLSEK8, tylko że on jest tak przebajerowany ze cieżko stwierdzić co do czego tam służy. Moim zdaniem nie ma jak to rvskinlight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc twoim tropem można pokusić sie o stwierdzenie że najfunkcjonalniejszym panelem na rynku jest PLSEK8, tylko że on jest tak przebajerowany ze cieżko stwierdzić co do czego tam służy. Moim zdaniem nie ma jak to rvskinlight.

 

Dawno nie miałem okazji korzystać z PLESK-a skończyłem znim po tym gdy po utworzeniu subdomeny mogłem tylko wchodzić przez subdomena.mojanazwa.pl a przez www.subdomena.mojanazwa.pl już niestety nie... teoretycznie jest na to obejście ale mnie nie zachwyca ten PANEL, czy w wersji 8 została poprawiona ta uciążliwa niedogodność ? RVSKIN ostatecznie przejdzie ale ja zdecydowanie bardziej preferuję cPanel + polskie pliki jezykowe (co prawda więcej w tym spolszczeniu jest w ENG niż PL ale to szczegół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×