Skocz do zawartości
Saltanis

VPS - TS3/Forum/Direct admin lub inny.

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Potrzebuję zakupić jakiś w miarę tani server VPS (najlepiej około 25zł miesięcznie).

Prosił bym o pomoc w wyborze sprzedawcy. Siedzę nad tym już 3 dzień czytając i przeglądając oferty, lecz jako amator nie jestem pewny na co zwracać uwagę.

 

Na mojm VPSie chce postawić mały server TS na około 35 osób oraz forum z około 120 unikalnymi odwiedzinami.

Chodzi o miejsce gdzie w naszą małą społeczność możemy sobie posiedzieć.

 

Nigdy wcześniej nie zakupywałem serverów VPS, jednakże już parę razy stawiałem własne forum/ts i miałem dostęp do plików zdalnie. Dodatkowo nigdy wcześniej nie obsługiwałem Linuxa (nawet na oczy nie widziałem) przez co wolał bym obsługiwać swój serwer przez jakiś panel do tego przygotowany (słyszałem dobre opinie o DA).

 

Możliwość wykupienia u danego sprzedawcy domeny nie jest niezbędna, ale mile widziana.

 

 

Chciał bym mieć oczywiście pewność że u danego sprzedawcy serwera VPS będę miał dostęp do plików i możliwość postawienia forum na własnym skrypcie (mam licencję Vbulletin 4.2). No i TSa.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowano przez Saltanis (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
Nigdy wcześniej nie zakupywałem serverów VPS, jednakże już parę razy stawiałem własne forum/ts i miałem dostęp do plików zdalnie. Dodatkowo nigdy wcześniej nie obsługiwałem Linuxa (nawet na oczy nie widziałem) przez co wolał bym obsługiwać swój serwer przez jakiś panel do tego przygotowany (słyszałem dobre opinie o DA).

Użyj firmy multigaming.pl, a Direct Admin jest to panel dla serwera www niż teamspeak3.

Co do multigaming.pl to masz fajny panel, który pozwoli Ci zarządzać swoim serwerem.

 

Co do hostingu www to polecam udać sie do mzone.uk lub hitme.pl

Edytowano przez SchErk (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawienie serwera TS 3 na maszynie z Linuxem nie będzie problemem.(jak nie dla mnie to do kolegi) Wiec do tego nie trzeba mi panelu.

Natomiast właśnie dla serwera www przydał by mi się panel.

 

Jak zerkam na multigaming.pl to oni po prostu stawiają serwer TS. A tego nie chce. Zbyt drogo do potrzeb. Przy obciążeniu które generujemy taki vps powinien wystarczyć na to i na to.

Aktualnie stoi to po prostu na moim komputerze, no ale nie zawsze mogę mieć go włączonego.

 

Edytowano przez Saltanis (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawienie serwera TS 3 na maszynie z Linuxem nie będzie problemem.(jak nie dla mnie to do kolegi) Wiec do tego nie trzeba mi panelu.

Natomiast właśnie dla serwera www przydał by mi się panel.

 

Jak zerkam na multigaming.pl to oni po prostu stawiają serwer TS. A tego nie chce. Zbyt drogo do potrzeb. Przy obciążeniu które generujemy taki vps powinien wystarczyć na to i na to.

Aktualnie stoi to po prostu na moim komputerze, no ale nie zawsze mogę mieć go włączonego.

 

 

jeżeli serwer ts3 jest prywatny to skorzystaj z arubacloud.pl (4zł za serwer).

Wyjdzie Ci taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh.pl / hosteam.pl

dwa najlepsze hostingi do maszyn

 

kontakt w razie problemow prosze na

ts3.csowicze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×