Skocz do zawartości
kawasaki

[CSGO SERWER] Nie pobiera map

Polecane posty

Witam serdecznie,
Wiem że to forum to głównie zapaleni programiści, ale jest też grupka która ogarnia serwery gier i do nich kieruję moje zapytanie, czyt. problem.
Postawiłem sobie serwerek dla przyjaciół i pierwszy raz mam taki problem - nie pobiera mi map i to jest problem od strony serwera na pewno, bo jak wchodze na jakiegos publika to pobiera jakies tam niestandardowe mapy.
A tutaj dochodzi do kilkunastu % przy ladowaniu sie na serwer, wywala cie i pisze w konsoli:

Downloading maps/bhop_sqee_hard.bsp.
Error downloading maps/bhop_sqee_hard.bsp
Got pure server whitelist: sv_pure = 1.
Missing map maps\bhop_sqee_hard.bsp, disconnecting

Mapa jest na pewno prawidłowa, tzn. nie ma żadnych błędów - kiedy wgram ją do siebie na kompie w cs'a do folderu maps to ona się na serwerze ładuję.
W configu serwera mam dodane:

sv_downloadfilter "all"
sv_allowdownload "1"
sv_allowupload "1"

Nie wiem co moge jeszcze zrobić?
Chmody nawet ustawiałem na serwer maps - nic.
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze w piaskownicy, więc mozna tutaj zadawac pytania nie zwiazane z tematyką tego forum.
A wiem, że wiele osób tutaj ogarnia serwery gier, widać to po różnych postach, może będą mili chęć niesienia pomocy i znają odpowiedź na mój problem, jeżeli nie to po prostu nie odpowiedzą.
Ale dobrze, specjalnie dla ciebie i samego siebie napisałem również na amxx :) Może tam się dowiem, dzieki ci za pomoc :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fastDL wiec po co mam podawać do niego link? Chce zeby pobieral normalnie mapy... Wiec w czym problem, ze nie mam tego linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Masz przecież komunikat.

sv_pure = 1
pure server jest to serwer na którym wszyscy grają używając tej samej zawartości plików, którą wymusza serwer. Dzięki temu gracze na serwerze nie mogą oszukiwać przez podmianę modeli, dźwięków lub innych rzeczy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiana wartosci, lub usuniecie tej komendy nic nie zmienia, a komunikat znika, albo sie pojawia - zadnego powiazania :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×