Skocz do zawartości
zimnomi

Włamanie na moją stronę?

Polecane posty

Witam.
Mam takie pytanie, ktoś zrobił kopię mojej strony. Teraz zastanawia mnie to - wszystkie hasła mam generowane, sprawdzałem logi nikt się ani do ftp ani na vps nie logował ani do baz danych, a jednak jakoś ktoś skopiował całą stronę. Dobra, ale piszę na tym forum bo jest coś dziwnego - w momencie, gdy wyłączę mysqld na moim serwerze VPS to ich strona również przestaje działać. No to jest może jeszcze zrozumiałe, bo może w konfigu nie zmienił danych do DB. Ale co dziwniejsze - kiedy wyłączę nginx lub httpd u mnie, to wtedy ich strona również pada. Czyli tak jakby byli podłączeni pod mój serwer… Wszystko już próbowałem sprawdzić, bez skutku. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co piszesz to prawdopodobnie nic nie zostało skopiowane, po prostu gdzieś jest jakiś iframe lub inna rzecz, która umożliwia wyświetlanie Twojej strony pod innym adresem ;-)

 

Jednak aby się o tym upewnić, warto żebyś przesłał adresy obu stron tutaj lub na pw do mnie, sprawdzę i dam znać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proxy.

Wgraj plik na stronę, wywołaj go w przeglądarce poprzez "skopiowaną" stronę i zobaczysz w access logach adres IP z którego jest kopiowana witryna (jako swoje wejście). Zablokuj te IP w .htaccess.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×