Skocz do zawartości

Historia edycji

Mila

Mila

11 minut temu, parabolistyk napisał:

Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin? :)

 

Dosyć dużo. Budowa blogów web 2.0 od nowa, audytowanie strony i poprawa optymalizacji na bieżąco pod wszystkie zmiany w google. Generowanie postów z czego te darmowe generatory z reguły tworzą trochę bełkot i trzeba wszystko ręcznie poprawiać, linkowanie typu trust rank, szeptanka, social sygnals i wiele, wiele innych. 

 

Z tym, że ja na swoich stronach www. zarabiam w adsense i w innych programach partnerskich, więc można powiedzieć, że pozycjonuję sama dla siebie swoje strony. Suma sumarum starcza póki co(z tego co wypozycjonowałam własnych kilka stron) i żeby żyć normalnie i żeby raz na parę lat nowy samochód kupić, więc nie narzekam ;) 

Z tym, że ja mam alergię na sklepy i firmy SEO. Kiedyś sama skorzystałam z usług takiej firmy... Jak się zaczęłam sama szkolić w tym temacie i poznałam mniej więcej googla od środka to od razu się pożegnaliśmy. Przebitka z 10x za rzeczy, które samodzielnie jak się ma wiedzę można zrobić prawie za darmo. Te 70 pln to praktycznie tylko na indekser i expired domeny do blogów web 2.0 całą resztę narzędzi da się znaleźć za darmo. Naprawdę jak już ktoś się wgryzie w temat pozycjonowania to od razu zda sobie sprawę, że większość firm SEO żąda dużo za dużo za bezwartościowe usługi i jak pozycjonować to samemu ;)

Mila

Mila

9 minut temu, parabolistyk napisał:

Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin? :)

 

Dosyć dużo. Budowa blogów web 2.0 od nowa, audytowanie strony i poprawa optymalizacji na bieżąco pod wszystkie zmiany w google. Generowanie postów z czego te darmowe generatory z reguły tworzą trochę bełkot i trzeba wszystko ręcznie poprawiać, linkowanie typu trust rank, szeptanka, social sygnals i wiele, wiele innych. 

 

Z tym, że ja na swoich stronach www. zarabiam w adsense i w innych programach partnerskich, więc można powiedzieć, że pozycjonuję sama dla siebie swoje strony. Suma sumarum starcza póki co(z tego co wypozycjonowałam własnych kilka stron) i żeby żyć normalnie i żeby raz na parę lat nowy samochód kupić, więc nie narzekam ;) 

Z tym, że ja mam alergię na sklepy i firmy SEO. Kiedyś sama skorzystałam z usług takiej firmy... Jak się zaczęłam sama szkolić w tym temacie i poznałam mniej więcej googla od środka to od razu się pożegnaliśmy. Przebitka z 10x za rzeczy, które samodzielnie jak się ma wiedzę można zrobić za darmo. Te 70 pln to praktycznie tylko na indekser i expired domeny do blogów web 2.0 całą resztę narzędzi da się znaleźć za darmo. Naprawdę jak już ktoś się wgryzie w temat pozycjonowania to od razu zda sobie sprawę, że większość firm SEO żąda dużo za dużo za bezwartościowe usługi i jak pozycjonować to tylko szkolić się i działać samej/samemu ;)

Mila

Mila

9 minut temu, parabolistyk napisał:

Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin? :)

 

Dosyć dużo. Budowa blogów web 2.0 od nowa, audytowanie strony i poprawa optymalizacji na bieżąco pod wszystkie zmiany w google. Generowanie postów z czego te darmowe generatory z reguły tworzą trochę bełkot i trzeba wszystko ręcznie poprawiać, linkowanie typu trust rank, szeptanka, social sygnals i wiele, wiele innych. 

 

Z tym, że ja na swoich stronach www. zarabiam w adsense i w innych programach partnerskich, więc można powiedzieć, że pozycjonuję sama dla siebie swoje strony. Suma sumarum starcza póki co(z tego co wypozycjonowałam własnych kilka stron) i żeby żyć normalnie i żeby raz na parę lat nowy samochód kupić, więc nie narzekam ;) 

Z tym, że ja mam alergię na sklepy i firmy SEO. Kiedyś sama skorzystałam z usług takiej firmy... Jak się zaczęłam sama szkolić w tym temacie i poznałam mniej więcej googla od środka to od razu się pożegnaliśmy. Przebitka z 10x za rzeczy, które samodzielnie jak się ma wiedzę można zrobić za darmo. Te 70 pln to praktycznie tylko na indekser i expired domeny do blogów web 2.0 całą resztę narzędzi da się znaleźć za darmo(legalne wersje oczywiście tylko trzeba szukać w innym języku niż PL). Naprawdę jak już ktoś się wgryzie w temat pozycjonowania to od razu zda sobie sprawę, że większość firm SEO żąda dużo za dużo za bezwartościowe usługi i jak pozycjonować to samemu ;)

Mila

Mila

8 minut temu, parabolistyk napisał:

Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin? :)

 

Dosyć dużo. Budowa blogów web 2.0 od nowa, audytowanie strony i poprawa optymalizacji na bieżąco pod wszystkie zmiany w google. Generowanie postów z czego te darmowe generatory z reguły tworzą trochę bełkot i trzeba wszystko ręcznie poprawiać, linkowanie typu trust rank, szeptanka, social sygnals i wiele, wiele innych. 

 

Z tym, że ja na swoich stronach www. zarabiam w adsense i w innych programach partnerskich, więc można powiedzieć, że pozycjonuję sama dla siebie swoje strony. Suma sumarum starcza póki co(z tego co wypozycjonowałam własnych kilka stron) i żeby żyć normalnie i żeby raz na parę lat nowy samochód kupić, więc nie narzekam ;) 

Z tym, że ja mam alergię na sklepy i firmy SEO. Kiedyś sama skorzystałam z usług takiej firmy... Jak się zaczęłam sama szkolić w tym temacie i poznałam mniej więcej googla od środka to od razu się pożegnaliśmy. Przebitka z 10x za rzeczy, które samodzielnie jak się ma wiedzę można zrobić prawie za darmo. Te 70 pln to praktycznie tylko na indekser i expired domeny do blogów web 2.0 całą resztę narzędzi da się znaleźć za darmo. Naprawdę jak już ktoś się wgryzie w temat pozycjonowania to od razu zda sobie sprawę, że większość firm SEO żąda dużo za dużo za bezwartościowe usługi i jak pozycjonować to samemu ;)

Mila

Mila

7 minut temu, parabolistyk napisał:

Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin? :)

 

Dosyć dużo. Budowa blogów web 2.0 od nowa, audytowanie strony i poprawa optymalizacji na bieżąco pod wszystkie zmiany w google. Generowanie postów z czego te darmowe generatory z reguły tworzą trochę bełkot i trzeba wszystko ręcznie poprawiać, linkowanie typu trust rank, szeptanka, social sygnals i wiele, wiele innych. 

 

Z tym, że ja na swoich stronach www. zarabiam w adsense i w innych programach partnerskich, więc można powiedzieć, że pozycjonuję sama dla siebie swoje strony. Suma sumarum starcza póki co(z tego co wypozycjonowałam własnych kilka stron) i żeby żyć normalnie i żeby raz na parę lat nowy samochód kupić bez chodzenia do żadnej innej pracy, więc nie narzekam ;) 

Z tym, że ja mam alergię na sklepy i firmy SEO. Kiedyś sama skorzystałam z usług takiej firmy... Jak się zaczęłam sama szkolić w tym temacie i poznałam mniej więcej googla od środka to od razu się pożegnaliśmy. Przebitka z 10x za rzeczy, które samodzielnie jak się ma wiedzę można zrobić za darmo. Te 70 pln to praktycznie tylko na indekser i expired domeny do blogów web 2.0 całą resztę narzędzi da się znaleźć za darmo. Naprawdę jak już ktoś się wgryzie w temat pozycjonowania to od razu zda sobie sprawę, że większość firm SEO żąda dużo za dużo za bezwartościowe usługi i jak pozycjonować to samemu ;)

Mila

Mila

2 minuty temu, parabolistyk napisał:

Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin? :)

 

Dosyć dużo. Budowa blogów web 2.0 od nowa, audytowanie strony i poprawa optymalizacji na bieżąco pod wszystkie zmiany w google. Generowanie postów z czego te darmowe generatory z reguły tworzą trochę bełkot i trzeba wszystko ręcznie poprawiać, linkowanie typu trust rank, szeptanka, social sygnals i wiele, wiele innych. 

 

Z tym, że ja na swoich stronach www. zarabiam w adsense i w innych programach partnerskich, więc można powiedzieć, że pozycjonuję sama dla siebie swoje strony. Suma sumarum starcza póki co(z tego co wypozycjonowałam własnych kilka stron) i żeby żyć normalnie i żeby raz na parę lat nowy samochód kupić, więc nie narzekam ;) 

Z tym, że ja mam alergię na sklepy i firmy SEO. Kiedyś sama skorzystałam z usług takiej firmy... Jak się zaczęłam sama szkolić w tym temacie i poznałam mniej więcej googla od środka to od razu się pożegnaliśmy. Przebitka z 10x za rzeczy, które samodzielnie jak się ma wiedzę można zrobić za darmo. Te 70 pln to praktycznie tylko na indekser i expired domeny do blogów web 2.0 całą resztę narzędzi da się znaleźć za darmo. Naprawdę jak już ktoś się wgryzie w temat pozycjonowania to od razu zda sobie sprawę, że większość firm SEO żąda dużo za dużo za bezwartościowe usługi i jak pozycjonować to samemu ;)

×