Skocz do zawartości

Polecane posty

Od kiedy whois jest jednoznacznym stwierdzeniem ze maszyna jest z danego miasta? Mam kilka klas w roznych DC a lokalizacja wskazuje warszawe, wiec nie tędy droga.

 

Mialem na mysli - ze osobiscie posiadam klasy IP /24 w wielu lokalizacjach, i te z PL pokazuja lokazliacje Warszawa, nie mam powiazanych uslug z ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, większość osób tutaj wypowiadających posiada własną firmę.

Pytanie, czy legalnie?

 

Twierdzicie, że NetShoot sprzedaję usługi nielegalnie, ale wszystko jest zarejestrowane prawnie...

"Hosting NetShoot.pl jest własnością firmy: ZAKŁAD USŁUGOWY RTV MAREK BRZEZIAK"

Wyraźnie jest napisane, że jest własnością FIRMY...

Co do umowy podpisanej z firmą RTV, jest w stanie poręczyć, że takowa istnieje.

 

Usługi oferowane przez NetShoot znacznie się polepszyły, zaktualizowane system, dodane nowe maszyny, z których jestem zadowolony.

Dziękuję za chwilę poświęconą na moje wypociny.

Dobranoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zaufajcie technikowi Netshoot - przecież wiadomo, że on nie będzie defekował do własnego gniazda! :)
To, że firma istnieje nie znaczy, że ma prawne uprawnienia do sprzedawania hostingu.

Sprawa z wczoraj jednak nie została wyjaśniona bo do tej pory się nie odzywacie, próbujecie dalej kręcić. Dodatkowo widzę, że boli Ciebie to drogi Jakubie, że ktoś zaczyna węszyć w Twojej przeszłości a ta jest dosyć ciekawa.

 

Nie pozdrawiam. Życzę po prostu żeby ten trup mógł normalnie umrzeć a nie być pompowanym przez dzieciaki. Netshoot już nie wstanie.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chce wam się dyskutować o firmie która dość barwne opinie w internecie a obecnie właścicielem jest jakiś serwis RTV ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Naprawdę chce wam się dyskutować o firmie która dość barwne opinie w internecie a obecnie właścicielem jest jakiś serwis RTV ? ;)

 

Po tym jak właściciel tworzy zdania i stosuje interpunkcję lepiej zamknąć już ten temat. Przecież to oczy bolą jak się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gdybym pojechał do biura do Łomży i chciałbym zakupić serwer osobiście - czy takowy serwer otrzymałbym osobiście w reklamówce? Podejrzewam, że nawet firma nie posiada dostępu do działania marki netshoot.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×