Skocz do zawartości
Aruba Cloud

Wywiad z założycielem ArubaCloud - Stefano Cecconi

Polecane posty

Gość

Czyli wywiad z właścicielem prowadził pracownik Aruby, dobrze rozumiem?

Tak przynajmniej wynika z informacji o Panu Marcinie Z., który jest właścicielem hostingnews i jak rozumiem autorem tekstu.

 

To by w sumie wyjaśniało charakter tego artykułu, bo do wywiadu mu jednak daleko :-)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie z prezesem ArubaCloud, było zaproszonych kilku dziennikarzy i blogerów, pan Marcin również. Wywiad miał charakter wspólnej rozmowy, tutaj poniżej link do wywiadu opisanego przez pana Wojciecha Gryciuka z IT Manager :)

 

 

http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/Infrastruktura-jako-usluga-wg-Aruba-Cloud;291170;0.html

 

Edytowano przez Aruba Cloud (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łukasz,

 

Wywołałeś do tablicy, więc odpowiadam. Tak pracuję dla ArubaCloud, przy działaniach na rynkach CEE. Jednocześnie prowadzę bloga, który jest moim prywatnym miejscem. Opisuje tam różne tematy, a ten jest pierwszym stricte poświęcony tylko ArubaCloud.

 

Niedawno pisałem o otwarciu centrum danych OVH pod Warszawą, więc ogólnie piszę o wszystkim. Wywiad był autoryzowany, więc trudno żeby miał inny wydźwięk.

 

Zapewniam jednak, że tematy na blogu mogą dotyczyć każdej firmy, o ile temat jest ciekawy.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Czyli wywiad z właścicielem prowadził pracownik Aruby, dobrze rozumiem?

Tak przynajmniej wynika z informacji o Panu Marcinie Z., który jest właścicielem hostingnews i jak rozumiem autorem tekstu.

 

To by w sumie wyjaśniało charakter tego artykułu, bo do wywiadu mu jednak daleko :-)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@cypisek - Jasne, jest coś o OVH, co prawda nie wywiad i są tam wtrącenia o Arubie + na końcu ładny banerek :-) Ale już, nie czepiam się.

Po prostu wydaje mi się, że to trochę faux pas, żeby dość wysoko postawiona w Arubie osoba pisała "rzetelny artykuł" (będący de facto wywiadem ze swoim szefem) na swoim blogu, a potem profil forumowy tej firmy zachęca do czytania tego artykułu. ;-)

 

 

Powodzonka

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cypisek - Jasne, jest coś o OVH, co prawda nie wywiad i są tam wtrącenia o Arubie + na końcu ładny banerek :-) Ale już, nie czepiam się.

 

Po prostu wydaje mi się, że to trochę faux pas, żeby dość wysoko postawiona w Arubie osoba pisała "rzetelny artykuł" na swoim blogu (będący de facto wywiadem ze swoim szefem), a potem profil forumowy tej firmy zachęca do czytania tego artykułu. ;-)

 

 

Powodzonka

 

Ej jak to coś o OVH :) Jako jeden z pierwszych blogów, wrzuciłem informacje o tweetach Octave Klaba, na bieżąco aktualizowałem status, a ty mówisz, że coś tam napisałem ;)

 

Banery to reklama fakt, ale jak wszędzie, tutaj jest dowolność. Rozumiem jednak Twoje odczucia i przyjmuje na klatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×