Skocz do zawartości
pt91

prośba o ocenę strony o podróżowaniu

Polecane posty

Mile widziane wszelkie opinie nt funkcjonalności, jakości stronki. Jednym z problemów to nie mam wogóle ruchu z googla, zmieniam właśnie firmę która będzie robić SEO, może pomoże..

 

Piszcie czego Wam brakuje na stronie lub jaki sposób podawania, układania danych byłby lepszy

 

adres stronki: http://www.taniwypad.pl/

 

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgląd strony strasznie denerwujący (szczególnie bez uBlock, górna reklama, zrezygnuj z niej na mobilnych tragiczne wygląda - http://i.imgur.com/oX0dd2G.png). Zainwestuj w darmowe https://www.cloudflare.com/ i przejdź na ich DNS (łatwo skonfigurujesz optymalizację (kompresję) + CDN pod obrazy). Ograniczysz tą masakrycznie dużą ilość żądań.

 

// Poza tematem. Dlatego uważam że Wordpress to muł. Instalacja wielu wtyczek bez odpowiedniej wiedzy na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Jednak wystarczy spojrzeć głębiej: http://i.imgur.com/UC70Srp.png

 

Ludzie mają pretensje do hostingów czemu Wordpress robi problemy przy większej ilości osób. Spójrzcie na obrazek powyżej ile samych JS jest.

 

//

 

Poczytaj o optymalizacji WP - jest sporo w internecie, wtyczki do SEO masz również. Pamiętaj aby wszystko regularnie aktualizować (lub wybrać narzędzia które same to będą robić w Wordpressie. Całość to 2-3 dni pracy, obecnie strona działa koszmarnie wolno.

 

wg. jednej usługi korzystasz z nieaktualizowanego wordpressa 4.4.4 i masz 5 wtyczek również bez aktualizacji i (adminka) ;).

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

devon i ty nie odkryłeś w poście pt91 reklamy?

On nie chce byś to oceniał tylko byś odwiedził stronę - jednopostowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie @WestBam, zawsze tak pochopnie wnioski wyciągasz?..

 

Pamiętajcie, że jak się zaczyna takie rzeczy to czasami, z powodu kosztów, trzeba iść na kompromisy.

Oglądam tego cdn'a z cloudflare w darmowym planie i nie widzę pozycji ile jest miejsca na storage za free.

 

@devon dzięki za krytyczne uwagi, aktualizacje już zrobiłem nad resztą będę myślał

 

PS adminki nie wymienie ;P

 

Edytowano przez pt91 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj czym jest CDN - cloudflare nie limituje powierzchni ani transferu. Jest raczej usługą pseudoCDN. To "bramka" przez którą najpierw przechodzi twój ruch, wyganiając boty i zapisując w pamięci podręcznej serwerów Cloudflare pliki tak aby następnym razem pomijać wywołania bezpośrednio z twojego serwera.

 

ps. miałem na myśli że przez dziurawe wtyczki jest możliwość zrobienia czegoś z użytkownikiem o takim ID :)

 

// Informatyka w gdańsku więc systemy aktualizuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli serio zależy Ci na opinii to i ode mnie kilka kwestii:

 

1) Font w menu - tragedia! Nie dość, że to to nie wyświetla mi polskich znaków to takie widzi mi się wcale nie są fajne.

2) Pod menu mam dziwny, szary pasek, który jest po nic. Nic na nim nie ma (chyba, że mam coś zblokowane), ani nie widzę dla niego przeznaczenia - dobrze jakby zniknął (i w sumie w trakcie pisania postu zniknął, więc nie wiem, czy go usunąłeś, czy jakiś błąd).

3) Trzy posty: jeden z nich nie ma tytułu - bardzo źle to wygląda. Tanie loty z Gdańska, nie wiadomo co i znów tanie loty z Gdańska

4) Tanie loty/ Chcesz wiedzieć o wszystkich promocjach etc. - znów jakieś udziwnione fonty - proste będzie naprawdę lepsze. To mi się strasznie gryzie, ale to może znowu moje jakieś widzi mi się, że wolę bardziej minimalistycznie, niż choinkę na stronie.

5) Między newsletterem a booking.com mam dużą lukę co nie wygląda fajnie. Nie wiem czy coś się popsuło i się nie wyświetla, czy taki był zamysł, czy po prostu nie potrafisz tego ustawić.

6) Za dużo reklam w sidebarze. Jak wchodzę na portal podróżniczy (a ja i z tej branży, więc jestem target), to nie chcę widzieć czegoś takiego:

 

"www.sesxebi-online.com text link sesxebi online domain sxebi verified sesxebi-online.com"

 

czy

 

"psychodermatolog warszawa span class f nobr gru twoj-psycholog.waw.pl"

 

7) Footer też do ogarnięcia, bo widzę kilka odnośników i żaden z nich nie śmiga. Plus wspomniane już "Buy Now".

 

Generalnie, to tak w skrócie. Gdybym trafiła na stronę z przeglądarki to pewnie moment bym z niej wyszła. Nie zachęciła mnie do tego, żeby zostać i poczytać, bo zbyt pstrokato, za mało jednolicie, za dużo pierdół, które mnie rozpraszały. Pomyśl nad jakimś ujednoliceniem i ułożeniem a może jakoś wpłynie to na odbiór strony. Bo samo SEO nie pomoże. To, że ludzie z przeglądarki wejdą to jedno, ale powinni jeszcze zostać, żeby takie działania miały sens. A sama po sobie widzę, że bym uciekła. Niesttey. Powodzenia życzę!

Edytowano przez Paulaaaa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wyciągam wnioski bo jeśli widze że osoba rejestruje się i pierwsze co wrzuca jakieś linki do swoich stron to oznacza tylko jedno.

 

Mam nadzieję że za miesiąc, dwa, trzy również się zobaczymy na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×