Skocz do zawartości
malwina

[Poszukuję] Guru hostingu na Linuxie

Polecane posty

Poszukujemy osoby, która zbuduje z nami nowe platformy hostingu bazując na najnowszych technologiach z uwzględnieniem obecnych i wschodzących potrzeb hostingu. Hostingu rozumianego jako usług XaaS, czyli “cokolwiek as a service”. Szukamy pasjonatów administrowania systemami Linux w środowiskach hostingu, którzy nabyli doświadczenie przez lata obsługi oraz rozwoju takich systemów.

 

Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, automatyzację i rozwój środowisk hostingowych.

Będziesz miał możliwość wyboru rozwiązań i technologii, które zostaną wykorzystane, Twoja kreatywność i doświadczenie są dla nas niezwykle istotne. Pragniemy abyś miał większą wiedzę od nas, a my damy Ci możliwość wykorzystania jej w celu tworzenia nadzwyczajnych rozwiązań. Bądź gotowy przypisać swoją twarz do nowych rozwiązań hostingu, które będziesz budował na fundamencie swojej solidnej i szerokiej wiedzy.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Wynagrodzenie: 8.000 - 15.000

 

Na czym polegać będzie Twoja praca:

  • projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań hostingowych
  • wybieraniu najlepszych technologii do realizacji projektów hostingowych

Czego oczekujemy:

  • dużego doświadczenia i biegłości w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux
  • znajomości technologii hostingowych oraz internetowych
  • znajomości dostępnych na rynku rozwiązań hostingowych
  • znajomości języka angielskiego pozwalającego na dokładne rozumienie dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość platform chmurowych (AWS, Azure, Openstack, etc.)
  • znajomość narzędzi automatyzacji zarządzania serwerami (Puppet, Chef, Ansible, etc.)
  • znajomości kontenerów i wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego (OS)
  • osoby które posiadają większą wiedzę od nas

Zapewne zastanawiasz się na jakie wynagrodzenie możesz liczyć? Jeśli to my możemy uczyć się od Ciebie, Twoją pasją są najnowsze technologie w zakresie hostingu, jeśli codzienne zadania rozwiązywać będziesz bez wysiłku i konieczności poszukiwania w google, a prototypowanie będzie naturalnym codziennym działaniem, możesz oczekiwać wynagrodzenia z górnego zakresu przedstawionych widełek. Jeśli jednak będziemy musieli Ciebie szkolić, a prototypowanie nowych rozwiązań i technologii będzie wymagało wpierw poznania przez Ciebie fundamentalnej wiedzy jednak będziesz odpowiadał naszym oczekiwaniom, posiadał pasję i odpowiednie podejście do pracy, wtedy patrzymy na niższy zakres przedstawionego wynagrodzenia.

Podsumowując, poszukujemy ludzi ambitnych, otwartych na nowe wyzwania i lubiących rozwiązywać zagadnienia logiczne, posiadających doświadczenie oraz wiedzę, którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności do tworzenia produktów najwyższej jakości.

Proces rekrutacji pozbawiony jest konieczności rozmowy z agencjami, kadrowcami, czy tym podobnymi osobami, jeśli stwierdzimy na podstawie tego co nam zaprezentujesz że jesteś ciekawą osobę, zadzwonimy i będziesz rozmawiał z osobą z którą możliwe, że przyszłości będziesz pracował. Nie będziemy tracili Twojego czasu.

Zasady rekrutacji są jasne i proste. Ty prezentujesz nam swoje umiejętności, gdy uznamy, że odpowiadają naszym oczekiwaniom, skontaktuje się z Tobą osoba, która “zna się na rzeczy” i która podejmie decyzję, czy to właśnie Ty jesteś tym, kogo szukamy. Zero rozmów z agencjami czy HR-owcami. Szanujemy Twój i swój czas!

Kontakt przez formularz: www.pracuj.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×