Skocz do zawartości
kisiel

Podwyższenie Ceny Domeny Najmniejszym Wysiłkiem:)

Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym się od was dowiedzieć, co robicie aby zwiększyć wartość domeny.

 

Wiadomo, że cena domeny może być wyższa jak jest na niej jakiś serwis.

 

Można wstawić sam layout(tylko żeby był ładny)... Można wstawić jakieś obrazki i teksty... Można rozwijać systematycznie serwis, jednak to jest czasochłonne... Można wypozycjonować stronę i to wydaję mi się również czasochłonne...Można jeszcze zadbać o to żeby było kilka tysięcy wejść miesięcznie, jednak to chyba jest najbardziej pracochłonne i czasochłonne...

 

Wsumie najprościej byłoby wstawić sam layout ;) tylko czy to podniesie wartość strony .com, albo pl;> ...

 

W jeden wieczór też można "skopiować" treści z podobnych tematycznie stron i mieć ładną "zatekszczoną" strone www . I wrzucić to wszystko na darmowy zagraniczny hosting. Cena takiej domeny może być wtedy nawet kilka razy wyższa, zwłaszcza wtedy kiedy sama domena jest warta tyle ile cena rejestracji.

 

Dzięki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena jak wino... im starsza tym droższa ;) Im dłużej widnieje w sieci 'z czymś' tym lepiej. Dodatkowo liczy sie pagerank który można uzyskać np. katalogując stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale można jeszcze rejestrować "nowości" z sieci jak. np. nowy procesor CONROE. Teraz jest sprzedawana domena .pl na allegro... cena narazie 50zł ,ale jeszcze 8 dni do końca.

Sprzedana zostanie za np. 400zł...

 

Jeśli właściciel by założył w niej mały/sredni serwis o procesorach/procesorze wtedy cena mogła by wynosić 450/500zł ;>

 

To jest gdybanie... ale czy to co pisze jest domniemaną prawdą?

 

PS Ile czasu może zająć awansowanie strony z PR 0 do PR 3? (OKOŁO) ;)

Wiem, że trzeba dodawać strone do katalogów SYSTEMATYCZNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Ile czasu może zająć awansowanie strony z PR 0 do PR 3? (OKOŁO) ;)

Wiem, że trzeba dodawać strone do katalogów SYSTEMATYCZNIE...

mi ostatnio wzroslo na jednej z domen na pr2, strona istnieje od czerwca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale można jeszcze rejestrować "nowości" z sieci jak. np. nowy procesor CONROE. Teraz jest sprzedawana domena .pl na allegro... cena narazie 50zł ,ale jeszcze 8 dni do końca.

Sprzedana zostanie za np. 400zł...

 

Osobiście jestem przeciwnikiem takiego procederu, poniewaz ludzie nie za czesto trafiaja na naprawde ciekawe domeny, a w ich domniemaniu sa warte miliony i tylko smieca wszedzie ofertami nic nie wartych domen... Ponadto rejestrujac jakas nazwe domeny na takiej zasadzie mozna sie obawiac TM danej firmy, i zamiast zyskac mozemy stracic domene i zyskac pare tysiecy kary ;) No ale każdy robi co chce...

 

Wracając do pagerank, to na to pytanie nie da sie zbytnio odpowiedziec - to wie tylko wujek google, ale on Ci raczej nie powie ;) nagminne sprawdzanie czy juz skoczyl po pare razy dziennie moze doprowadzic do ubytkow w psychice, wiec najlepiej postaw cos na tej domenie i sobie spokojnie kataloguj - pagerank przyjdzie sam :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×