Skocz do zawartości
master.tilk

Dziwny problem znikających maili

Polecane posty

Witam jak żyję nie widziałem i nie słyszałem takiej przypadłości, opiekuję się serwerem w firmie, i dziś zgłoszono mi że z iphone znikają maile same czy jest możliwe żeby panel directadmin i exim sam kasował maile? bo dziwne to nie widzę tych maili z poziomu skrzynki webowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się że klient nie ma jakiegoś Outlooka/Thunderbirda do tego samego konpa zapiętego z zaznaczoną opcją 'usuń wiadomości z serwera po upływie X dni'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszędzie jest "imap" i dość bardzo mnie to zastanawiam ale zweryfikuję czy sobie gdzieś czegoś nie podłączył, bo tak jak myślalem DA i Exim samemu nie usunie maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Te maile są nowe czy stare?

 

Outlooki często mają opcję kasowania (w imap) usuwaj wiadomości starsze niż 30 dni. Jest to defaultowa opcja ustawiona. Jak wejdziesz w ustawienia konta to będziesz miał taki suwak. Przesuń go na "Nigdy nie usuwaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlooki często mają opcję kasowania (w imap) usuwaj wiadomości starsze niż 30 dni. Jest to defaultowa opcja ustawiona.

 

Poważnie? W Outlook 2010 i 2013 nie zauważyłem czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To może mi się z tym nowym pomieszało, ale takowa opcja jest. W starych, ale ukryta głębiej i standardowo chyba nie włączona.

 

W nowym jest na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×