Skocz do zawartości
llokhy

[wybór] do 1500 zł/rok

Polecane posty

Obecnie korzystam z wirtualnego serwera w lini profesjonalnej na home.pl, ale miarka się przebrała (blokada administracyjna bez ostrzeżenia i powiadomienia, bez powodu), non stop błąd "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia", spamowanie mailami zawsze w środku nocy)...

 

 

Do czego serwer:

 

1) dwóch statycznych, firmowych stron - każda po max 50 odwiedzin dziennie.

2) statycznej aplikacji facebookowej z ok 10k odwiedzin dziennie., klient aplikacji (5MB) pobierany raz, później cacheowany - ale transfer zawsze jest spory.

3) bramki do obsługiwania notyfikacji (endpoint, do którego dochodzi powiedzmy 1 request na 10s rejestrujący wpisy w bazie MySQL)

4) Bazy MySQL do pkt 3. ok. 200 MB

5) ok 1GB na pliki tylko do osobistego użytku (backupy)

6) bramka do wysyłania maili (ok 100 dziennie)

 

inne:

 

- dostawca musi mieć protokół https dla swojej domeny tak, żeby strony działały z adresu https://uzytkownik.firma-hostingowa.pl

- na serwerze musi być obsługa crone jobsów

- łatwy w obsłudze interfejs użytkownika

- obsługa domen (ok 10)

- możliwość przyłączenia google apps do domeny zarządzanej w danej firmie hostingowej

 

 

Proszę o polecenie hostingu ew. Państwa oferty.

Pozdrawiam

Edytowano przez llokhy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przetestuj sobie hitme.pl. Możesz sobie nawet tani cert u nich kupić albo letsencrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wymaganiach tego rzędu, biorąc pod uwagę obciążenie generowane przez skrypty, zalecamy pakiet 10 GB w cenie 249 zł netto rocznie lub 24 GB w cenie 549 zł netto rocznie.

 

Pakiety różnią się limitami zasobów, szczegółowo opisanymi na stronie: http://www.chmurka.pl/serwery

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmurka.pl dzięki za ofertę. Wygląda bardzo atrakcyjnie i dobrze trafia w moje potrzeby (nie wielka przestrzeń dyskowa i relatywnie duża moc obliczeniowa).

 

Opinie o firmie dobre, cenie tez sobie support z osobami zaangazowanymi w przedsiewziecie a nie konsultantami.

 

Zapytam wprost bo na razie nie jestem jeszcze na etapie studiowania regulaminów - co w Waszej ofercie jest "napisane małymi literkami"? Transfer nielimitowany ale po 100GB szybkosc lacza spada etc?

 

Czy mozna monitorowac w waszym systemie uzycie zasobow CPU i ram oraz zmieniac plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to istotne, ale jeżeli chodzi o support, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony www.kylos.pl Ceny też mają przystępne. Na wysłane formularzem kilkanaście pytań po godz 22. otrzymałem odpowiedź po 20 minutach(!). Pisząc w ciągu dnia, na czacie, kontakt niemal natychmiastowy, rzeczowy, konkretny. Po prostu robi dobre wrażenie! Sam panel wg mnie też czytelny i po prostu ładny. Może po prostu wklej w formularz kontaktowy Twoje wymagania i zobaczysz, kiedy i co Ci odpiszą :) .

Edytowano przez Bartess (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×