Skocz do zawartości
Aoggr

Lokalizacja pod serwer

Polecane posty

Uwaga wynajmę piwnicę z osobnym wejściem , grube ściany , mocno wpuszczona w ziemię, Ogrodzony budynek, zamieszkany.. Podłączenie interrnetowe x2 500 MBit światłowodu , oraz podłączenie awaryjne DSL ...

 

PS zajmuje się informatyką znam się na serwisie tych urządzeń ...

Proszę pisać na priv

 

aoggr@op.pl

 

dodane :

 

Lokalizacja środek Polski ok. Konina , dodam że zasilanie budynku to siła z umową na 30 KW...

Tego warsztatu nie ma dawno:)

 

Edytowano przez Aoggr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj choć lokalizację, bo taki post nie zachęca, a dwa, że nie daje łatwo wyszukać ewentualnego miejsca za pomocą wyszukiwarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Środek Polski ok. Konina , dodam że zasilanie budynku to siła z umową na warsztat spawaliniczy 30 KW...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spawanie też ma tam miejsce? Bo jeśli tak, to szum jest niemały. Masz podłogę techniczną, klimatyzację, upsy, agregat, BGP?

Ja nie jestem zainteresowany, ale odpowiedzi na te pytania ułatwią innym podjęcie ewentualnej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warsztatu dawno nie ma ... Myślę że jest to dobra lokalizacja dla firm z potrzebą poufności danych , czyli 1 mocny komputer . pracownicy na pulpitach zdalnych, alarm i księga wejść to oczywiste oraz niespodzianka mam studnię pełną wody mogą zalać piwnice w kilka minut pełne bezpieczeństwo ... polecam

 

ps. bardziej przydatne umiejętności utrzymania i archiwizacji się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
niespodzianka mam studnię pełną wody mogą zalać piwnice w kilka minut pełne bezpieczeństwo ... polecam

 

 

hahah no nie mogę ;)

 

Przeniosłem do piaskownicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studnia nie robi wrażenia? w Poznaniu serwy stoją przy browarze też można je zalać ...to taki prywatny przeciw ludzki firewall ... Najważniejsze że ktoś jednoosobowo bierze odpowiedzialność za Dane ... :) to takie teraz czasy ...

Edytowano przez Aoggr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×