Skocz do zawartości
`Wex d-_-b

Co polecacie bardziej - WebH vs SLDC vs Hetzner

Polecane posty

Witam wszystkich..

Mam małą rozterkę, ponieważ potrzebuję znowu związać się z którymś z w/w hostingów na najbliższy rok.
Doświadczenia z SLDC i Hetznerem nie mam żadnego - natomiast z WebH już dość spore, ponieważ spędziłem tutaj już rok :P i co-nie-co mogę śmiało napisać.

 

Jak myślicie, który host okaże się lepszy pod względem uptime'u i pingów? - Utrzymany na tym będzie prywatny serwer TS3, dlatego zależy mi na niskich pingach.

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SLDC od jakiegoś czasu (połowy marca?) ma nowy antyddos. Oprócz dwóch ataków, które uważali za wypadek przy pracy, bo cały czas testują swoje rozwiązanie na 3 moje vpisy (w tym jeden na którym stoi dla zabawy TS) nie było odczuwalnych ataków a wcześniej była to "codzienność". Można to pewnie różnie oceniać ale za taką cenę chyba więcej wymagać nie można. Ostrzegam, że co jakiś czas mają większe awarie, wtedy nie ma sensu dzwonić i wysyłać maili, trzeba grzecznie czekać aż sami rozwiążą problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się bardziej wypowiedzieć na temat tego "anty ddosa" w sldc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hetzner.de ogółem jest najrozsądniejszy. Większych problemów nigdy nie miałem, zawsze się idzie dogadać i robią to szybko. Nie mają raczej problemu z ddosami - zbyt duży gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×