Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teelemi

dnspl.net

Polecane posty

300mb i 8192mb transferu...

ktos sie zupelnie nie zna na marketingu. to nawet najwiekszy newbie odbierze jako 'cos nie tak'...

 

nawet spoko strona, ale oferta porazkowa.

 

Wysłany Pią 17 Gru, 2004:

 

aha, jeszcze jedno. na forum strony sa podane strony klientow - sprawdzilem 4 z 5. Tylko jedna dzialala i to slabo.

Czyli mizerna ta firma jest.

BTW: siedziba firmy w Oswiecimiu, a adres korespondencyjny podaj w Gdynii - tez jakas lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×