Skocz do zawartości

Polecane posty

Troszkę za szeroko - nie potrzebnie jest na cały ekran. Wystarczyłoby okienko na środku.

 

To jakiś gotowiec czy autorskie? - mógłbym prosić o linka/udostępnienie kodu? Bo też miałem zamiar coś podobnego postawić głównie do własnych potrzeb, ale czasu brak żeby się w to bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale człowieku co tu oceniać?

Czerwony pasek u dołu, napis + jakiś... obrazek/slider?

 

No pięknie to wkomponowałeś.

 

Strony do oceny to dział w którym pasowało by wrzucić coś więcej niż 3 paski w różnych kolorach...

Ocenić można treść / typografie / dobór kolorów / ułożenia boxów / inwencje a tu ? Nie ma nic.

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś gotowiec czy autorskie? - mógłbym prosić o linka/udostępnienie kodu? Bo też miałem zamiar coś podobnego postawić głównie do własnych potrzeb, ale czasu brak żeby się w to bawić :)

https://github.com/nokonoko/Pomf

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×