Skocz do zawartości
RazieL

VPS pod CS:GO i TS3

Polecane posty

Witam!

Noszę się z zamiarem kupna VPS pod serwer CS:GO (12 slotów 128 Tickrate) i TS3 (40 slotów), lecz nie bardzo orientuję się która oferta będzie najkorzystniejsza. Zastanawiam się nad ofertami HosTeam KVM Red, KVM Standard od Minthost, VPS Cloud 2 od OVH i ewentualnie VPS-Play od MicroVPS. Który VPS będzie najlepiej spełniał tę rolę?

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem głupi, ale uważam że vpsy nie nadają się pod serwery gier. Zresztą zobacz sobie ile kosztuje kupno serwera do danej gry, a ile sam VPS, o ile na VPS możesz postawić więcej niż np kupując serwer konkretnej gry bo w drugim przypadku skazany jesteś tylko na tą jedną grę to mimo tego zawsze serwer gry wychodzi drożej bo stoi na dedyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak już to dedyk najtańszy z MH bądź coś z kimsufi / soyoustart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zacznijmy od tego czy masz licencję na ts3 na te 40 slotów chyba że postawisz bez licki 32 sloty.

 

Jeżeli spodziewasz się ddosów to raczej ovh. Jeżeli nie to dowolny serwer z dobrym uptime ci wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodziewasz się ddosów to raczej ovh. Jeżeli nie to dowolny serwer z dobrym uptime ci wystarczy.

 

Jak to powiedział kiedyś pewien pingwin "Spodziewaj się niespodziewanego" :D. Myślę że nikt nie stawia żadnego serwera z myślą że będą ataki w 100%, albo ich nie będzie. Trzeba być przygotowanym na wszystko, zarówno na ich brak jak i nie tylko ataki ddos, ale inne również ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH Cloud jak juz ponieważ niższe pakiety nie są objęte anty ddos pro.

A jeśli chciałbyś coś w Polsce to Hosteam się nada ponieważ ostatnio bardzo się poprawili i ts u nich tak łatwo nie padają. Można również pokusić się o blazingfast który posiada Voxility lecz ostateczna decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH Cloud jak juz ponieważ niższe pakiety nie są objęte anty ddos pro.

A jeśli chciałbyś coś w Polsce to Hosteam się nada ponieważ ostatnio bardzo się poprawili i ts u nich tak łatwo nie padają. Można również pokusić się o blazingfast który posiada Voxility lecz ostateczna decyzja należy do ciebie.

 

Przecież VPS SSD są objęte anty ddos pro. Nie wiem skąd ciągle pojawia się informacja że jest inaczej skoro jest to napisane na stronie ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda

 

Nie wiem skąd takie głupoty w twoim poście ale spadłem z krzesła jak to czytałem.

 

Na SSD jest anty ddos a na CLOUD anty ddos PRO.

@Fizyda

 

Nie wiem skąd takie głupoty w twoim poście ale spadłem z krzesła jak to czytałem.

 

Na SSD jest anty ddos a na CLOUD anty ddos PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda

 

Nie wiem skąd takie głupoty w twoim poście ale spadłem z krzesła jak to czytałem.

 

Na SSD jest anty ddos a na CLOUD anty ddos PRO.

@Fizyda

 

Nie wiem skąd takie głupoty w twoim poście ale spadłem z krzesła jak to czytałem.

 

Na SSD jest anty ddos a na CLOUD anty ddos PRO.

 

Wejdź sobie tutaj: https://www.ovh.pl/vps/ na dole masz napisane

 

Usługi zintegrowane z serwerami VPS

I jest wśród nich Opcja Anty-DDos PRO gdy wybierzesz ssd i cloud w obu przypadkach masz napisane

 

Anty-DDoS Ochrona zawarta w ofercie

Dla mnie oznacza to że mają tą samą ochronę, i oba mają Pro albo żaden. Teraz czekam na informację z Twojej strony po czym wnioskujesz, że jest inaczej. Ja się nie chcę spierać tylko dowiedzieć jak jest faktycznie bo miałem wybrać SSD, ale jeśli jest jak piszesz wybiorę CLOUD. Ja uważam że w obu przypadkach jest ta sama ochrona - powód dlaczego tak uważam masz wyżej.

 

PS.

W poniedziałek chyba zadzwonię do OVH wypytać się dokładnie, bo chyba są jakieś rozbieżności na ich stronie względem faktycznej oferty.

Edytowano przez Fizyda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do ovh w sprawie tej ochrony. Konsultant potwierdził to że zarówno w SSD jak i CLOUD jest to anty-ddos pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do ovh w sprawie tej ochrony. Konsultant potwierdził to że zarówno w SSD jak i CLOUD jest to anty-ddos pro.

 

W takim razie prosze o SS na PW, jeżeli kupisz vps.

Dokładnie chodzi o SS z panelu firewalla.

Dziś dzwoniłem do ovh w sprawie tej ochrony. Konsultant potwierdził to że zarówno w SSD jak i CLOUD jest to anty-ddos pro.

 

W takim razie prosze o SS na PW, jeżeli kupisz vps.

Dokładnie chodzi o SS z panelu firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie prosze o SS na PW, jeżeli kupisz vps.

Dokładnie chodzi o SS z panelu firewalla.

 

O co dokładnie Ci chodzi? Miałem VPSa SSD (tego za 15 zł / mc) niedawno, i ochrona anty-ddos w tej ofercie to dokładnie ta sama ochrona anty-DDoS co w najstarszych kimsufi - dostęp do API i firewalla w panelu, który pozwala zarówno na ustawianie filtrowania jak i 20 własnych regułek.

 

Nie wrzucę Ci SSa bo już tego VPSa nie mam, ale to dokładnie ta sama ochrona, nie mylić z ochroną GAME, która jest w droższych dedykach.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

O co dokładnie Ci chodzi? Miałem VPSa SSD (tego za 15 zł / mc) niedawno, i ochrona anty-ddos w tej ofercie to dokładnie ta sama ochrona anty-DDoS co w najstarszych kimsufi - dostęp do API i firewalla w panelu, który pozwala zarówno na ustawianie filtrowania jak i 20 własnych regułek.

 

Nie wrzucę Ci SSa bo już tego VPSa nie mam, ale to dokładnie ta sama ochrona, nie mylić z ochroną GAME, która jest w droższych dedykach.

Dziękuję za informację.

Najwidoczniej moje informacje były bardzo stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×