Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
???

Problem z ekranem po zablokowaniu skrótem windows+l

Polecane posty

Witam, panowie otóż mam dziwny problem, sprawa wygląda tak, że jeżeli po odejściu od PC wciskam windows+l czyli blokuje pc i po chwili czarny ekran się robi, problem jest w tym, że jak wrócę i klikne coś na klawiaturze to albo normalnie włączy mi się pulpit, albo właśnie to się nie zrobi tylko zmieni mi sie ikonka na monitorze na niebiesko z żółtego a słyszeć słyszę na słuchawkach, że się odblokowało a obraz dalej czarny jest, widac że się trochę rozjaśnił, ale dalej czarny. Jedyny sposób mam na to, że klikam włącznik pc po chwili sie wyłącza i znow wciskam i pojawia mi się ekran taki jak powiniem być po odblokowaniu ekranu(nie wlacza mi sie od nowa pc) taki sam problem występuje jak bym odszedł bez blokowania komputera i wrócił po np. 1h. Moze ktoś z was miał taki problem i wie jak temu zaradzić? grafika pada, sterowniki?

post-18907-0-18365900-1458636853_thumb.jpg

post-18907-0-01979500-1458636864_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem ze wstawaniem komputera po uśpieniu lub hibernacji

poprostu wyłącz te funkcje w zarządzaniu energią i nie używaj swojego skrótu

problemy ze zgodnością, spróbuj zmienić opcje w bios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszę na słuchawkach, że się odblokowało a obraz dalej czarny jest, widac że się trochę rozjaśnił, ale dalej czarny.

 

Wygląda jakby ci się nie włączało podświetlanie w matrycy - obstawiałbym raczej problem z monitorem. Jak masz możliwość to sprawdź z innym komputerem/laptopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×