Skocz do zawartości
Gość nrm

Nowy DirectAdmin

Polecane posty

patryk: ja nie mówie, że narzekają. Ja mówie, że jakby za te 165k licencji co miesiąc wpłyneły na konto $$$ to mielibyśmy zwyczajnie lepszy produkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do numeracji wliczane są licencje nieopłacone nigdy, odnawiane co miesiąc i lifetime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mcbarlo: Tak czy siak, zakładając, że mają głównie tanie internale i bardzo niski średni jednorazowy wpływ rzędu 15-20$ za pojedynczą licencję (a są i takie po 299$) to 3-4 mln dolarów spokojnie starczy na rozwój panelu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując teraz używkę otrzymamy dożywotnią "updejtową" licencje : ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×