Skocz do zawartości
weastw

[Pomoc]Okienko z kodem, po najechaniu na obrazek.

Polecane posty

Witam, posiadam swoją stronę którą robię dla znajomego (www.playsongaming.pl)

Mam tam ikonki np. twitcha.

I chciałbym, aby przy najechaniu myszką na ikonkę twitcha, wyświetlało się wyskakujące okienko ze Streamem w środku, a po zjechaniu myszka z ikonki twitcha, chowało się ono.

Czy może mi ktoś podać kod, jak takie coś zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Poczytaj o CSS i visibility, display, :hover.

Jeśli potrzebujesz gotowaca, to raczej nie ten dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chciałbym, aby przy najechaniu myszką na ikonkę twitcha, wyświetlało się wyskakujące okienko ze Streamem w środku, a po zjechaniu myszka z ikonki twitcha, chowało się ono.

 

Nie wiem jak innych, ale mnie by to dość mocno zdenerwowało i kliknąłbym [X] w prawym górnym rogu. Jak chce odpalić okienko ze streamem to klikam przycisk, jak chce je schować również, a nie najeżdżam na ikonę - nie definiuj UX na nowo, tylko poczytaj guideline'y.

 

To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszym sposobem jest przeciągnięcie np. "serca" w dane miejsce (PEB ma taki antybot)

 

 

(chyba dobrze zrozumiałem twojego posta ;p )

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×