Skocz do zawartości
offset

mobilny, tani, duży zasięg.

Polecane posty

Witam,

 

Szukam jakiegoś internetu mobilnego.

Ważne jest aby nie był zbyt drogi.

 

Zastanawiałem się aktualnie nad aero ale myślę czy nie ma innych opłacanych rozwiązań.

Przepraszam za błędy, pisze z tel.

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam aero2 i rbnk.

 

Jestem pod wrażeniem transferów w aero. RMB - wiadomo bo za 5 zl miesięcznie 100GB transferu - jak dla mnie aż nadto.

Używam jedynie w modemie podłączanym do komputera - udostępnianie wifi z komórki to chory pomysł. Raz że bateria znika w oka mgnieniu, dwa że można smażyć jajka na szybce.

 

Kuk starter fakta i przejdź na rbm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej a powiesz mi dokładniej co to za sieć ta rbk i gdzie ja zakupić? 100 GB za 5zl/Mc? Mi nawet 30 GB by wystarczyło :)

I jeszcze dodam. W miejscu w którym będę korzystał z internetu nie ma zasięgu LTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. kupujesz starter fakt mobile - koszt 5zł, ewentualnie jutro będzie za darmo z gazetą fakt.
2. Aktywujesz starter i doładowujesz konto minimum za 5zł, za co dostaniesz rok ważności konta.
3. Prostym kodem *163# zmieniasz taryfę na RBM5.
4. Doładowujesz konto ponownie, aby mieć w sumie więcej niż 30zł (wymagane do uruchomienia bezpłatnego lte).
5. Bezpłatne LTE włączasz kodem lub (wygodniej) przez panel play24 (założ konto dla numeru ze startera).
Później koszt miesięczny to 5zł na 30 dni - lte nadal jest bezpłatne, ale żeby działało musisz mieć na koncie min. 30zł i aktywny jakiś pakiet danych, najtańszy właśnie za wspomniane 5zł.


Okej a powiesz mi dokładniej co to za sieć ta rbk i gdzie ja zakupić? 100 GB za 5zl/Mc? Mi nawet 30 GB by wystarczyło :)
I jeszcze dodam. W miejscu w którym będę korzystał z internetu nie ma zasięgu LTE.

No to jedynie aero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i to i to. Zależy co potrzebuje, czasami trzeba ściągnąć paręset MB więc lepiej jak leci po lte.

Do normalnej pracy lepsze jest aero - nie ważne z jakiej technologii korzystasz - leci z jednego, a red bull już tylko po lte jest bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×