Skocz do zawartości
StivE`

VPS pod TS3 i CSGO

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie VPS ponieważ nie za bardzo się na tym znam. Interesuje mnie opcja za 129 zł ze strony: http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2&rodzaj=linux#

 

Chciałbym postawić na tym server TS3 512 slot oraz server 128 tick 12 slotów pod CSGO.

 

Moje pytanie czy ta maszyna to uciągnie bez lagów/zawiechy itp. I czy ewentualnie jest możliwość postawienia większej ilości serverów CSGO

 

~ Pozdrawiam StivE`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Na więcej serwerów csgo nie licz, co do ts3... chcesz mieć 512 slotów czy 512 zapełnione? Jest różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bizneshost: Jak reagujecie na ddosy, jakie macie zabezpieczenia. Jeśli jakieś macie jakie ataki mogą przyjąć?

 

Wybierając ten pakiet stoją przed Tobą 2 problemy. O jednym już wspomniałem. DDOS a drugi to stabilność. Te serwery są na wirtualizacji openvz co za tym idzie mogą być problemy ze stabilnością. Nie wiem jakiej mocy obliczeniowej wymaga serwer CS:GO. Natomiast serwer TS3 pożera bardzo mało zasobów. Przy 200 użytkownikach online zaczyna troszkę zapotrzebowanie na ram wzrastać. Problemem może być łączę bo przy takiej ilości użytkowników to już troszkę potrzeba. Ddosy to niestety dzień powszechny. Wystarczy że zapełnisz te 100 slotów od razu jakieś cwaniaczki spamują oraz ddosują. Przed spamem możesz się obronić, przed ddosem nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co byście mi zaproponowali aby serwer CSGO przynajmniej jeden z 12 slotami i serwer TS3(było pytanie czy zapełniony czy nie, tu kwestia zależy od tego ile osób zainteresuje się moim projektem.) Może być inna firma, cena też wiadomo, nie jakaś wygórowana, ale w miarę rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na dedyku najmniejszym z MH stał TS3, 2 fora, serwer CS 1.6 i CS:GO. Powiedzmy na 1.6 z 10 graczy i na csgo 128 tick 10 graczy i grało się stabilnie. Na VPSie ciężko powiedzieć bo serwer serwerowi nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co to w ogóle za firma? Brak danych kontaktowych, brak danych firmy. O nas jest puste i brak dokładnej lokalizacji serwerów.

 

Jak dla mnie odpada w przedbiegach nieważne co by oferowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za firma? Brak danych kontaktowych, brak danych firmy. O nas jest puste i brak dokładnej lokalizacji serwerów.

 

Jak dla mnie odpada w przedbiegach nieważne co by oferowali :)

 

A czy to nie jest strona niejakiego Daniela N.? Jeżeli tak to radziłbym się trzymać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

A czy to nie jest strona niejakiego Daniela N.? Jeżeli tak to radziłbym się trzymać z daleka.

 

Come back is real :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup te 12 slotów w jakiejś firmie typu pukawka czy 1shot1kill. Pod ts'a zakup małego vps'a i tyle. W żadnym wypadku nie baw się w serwery gier na vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×