Skocz do zawartości
exe

Jestem Ciekawy Oferty Wdc.pl

Polecane posty

Sam bylem tym zaskoczony ale podlaczalismy ostatnio lacze dla jednego z naszych klientow i udalo sie zakupic pasmo na poziomie 20 mbps z umowa na 12 miesiecy ( co dla firmy bylo bez znaczenia ) za sume w przedziale 150 - 200 zl. Radio wstawione ktore przepchnie max 32 mbps. Wprawdzie trzeba bylo ich troszke poprzekonywac ale moze pomogla dobra pozycja rynkowa firmy ( nie mowie tu o firmie hostingowej ).

 

smiem twierdzic ze tak tanio bo wiekszosc ruchu bedzie szla na emulach itp czyli tranzycie ktory jest tani, inaczej ma sie sprawa z hostingiem, gdzie wiekszosc ruchu do tpsa idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiem twierdzic ze tak tanio bo wiekszosc ruchu bedzie szla na emulach itp czyli tranzycie ktory jest tani, inaczej ma sie sprawa z hostingiem, gdzie wiekszosc ruchu do tpsa idzie..

 

Ja smiem twierdzic ze wolno Ci twierdzic co chcesz i mam mam zamiaru nikogo przekonywac jakiej klasy to lacze po prostu o tym informuje i tyle. Emulach LOL zapewne chodzilo ci o ruch jaki mozna w gts za grosze kupic ;) ale tam jadą na tym łączu 24 na dobe na 3 zmianach o 15 jest 2 min gdzie mozna wyjac wtyczne. To troszke inna baja niz lacze dla osiedlowki lub firmy gdzie siedzi 30 userow przy kompach. Zapewniam ze wiem jaka jest roznica pomiedzy szybkim internetem w chello a potrzebami systemow w takich firmach.

 

No pozdrawiam wszystkich i znikam bo rano beda na mnie czekac kajaki i czarna hancza :D Wam ten proponuje od tych łącz sie oderwac na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to jestes dzieckiem neostrady vel Troll`em, jak sie dowiesz juz jakie sa ceny lacz w PL z bezposrednim stykiem z TPSA i gwarantowanym SLA to zapraszam do dyskusji a na razie doksztalc sie.

Jaki wpływ mają ceny peeringu z TPSA na absurdalne stawki za instalację serwerów dedykowanych chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki wpływ mają ceny peeringu z TPSA na absurdalne stawki za instalację serwerów dedykowanych chociażby?

 

chodzi Ci o dedyki w na polskich laczach? Jesli tak to proste przelozenie wystepuje lacza z TPSA sa uzywane do podlaczenia dedyka w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiem tak,

ATM moze ci sprzedac lacze tanio "ale"

 

Nie jest to w 99 przypadkach na sto gwarancja 100% przeplywnosci do kazdego operatora.

 

Dajmy na to,

Kupujesz u nich 100Mbit/s z czego tylko 60% masz do TP (lub mniej)

Na zagranice masz 30 - 60%

 

A reszta to peeringi przez pl-ix, wix, icm etc.

 

Tak samo robi GTS-Energis i inne firmy.

Jezeli chcesz kupic lacze ktore daje ci 100% przeplywnosci w kazdym kierunku to musisz za to zaplacic, gwarancja kosztuje i cos takiego wlasnie zapewnia np. WDC. Cena = gwarancja

To jest jeden z bardzo waskiej grupy op'ow ktory daje ci gwarancje 100% przejscia do TP, kupujesz 10Mbit/s i tyle tez przejdzie od TP kupisz 250Mbit/s i tyle tez ci przejdzie.

 

Low price = Warunki takie a nie inne.

 

Jestesmy ich klientem i mowie jak jest ;), bo wiem za co placimy.

Jezeli chcesz oferte od nich to najlepiej odezwij sie do "gb"

 

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie w tym wszystkim denerwuje, abstrachując od wszystkich przejść do TPSA itp itd. To pisanie że musi być drogo żeby było dobrze jest takie jak polityka w naszym kraju beznadziejenie, zamiast wymuszac na firmach oferujacych łącza obniżki cen to piszemy że musi być drogo. Otóż jest tak drogo na ile klient pozwala a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×