Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
NetMat

vSRX + licencja

Polecane posty

Cześć,

 

Używał ktoś z was kiedyś vSRX? zastanawia mnie co się dzieje po okresie próbnym - wszystkie funkcje są wyłączone? czy po prostu są jakieś limity? w fizycznym SRX do podstawowych funkcji jak NAT czy VPN nie potrzeba licencji - czy w tym przypadku jest podobnie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia mam zainstalowanego, sprawdziłem i nie widze żadnej blokady

Co do samych limitów/funkcji i licencji to już ci nie podpowiem, bo raczej nie wykorzystuje go nawet w 10 % ;)

 

Znalazłem tu trochę informacji:

http://www.juniper.net/us/en/dm/free-vsrx-trial/

 

show system license nie pokazuje mi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×