Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie,
Mam problem z ISPConfigiem. Doinstalowałem do niego roundcub'a z pomocą tej instrukcji:
https://github.com/w2c/ispconfig3_roundcube/wiki/Installation-Instructions-(manual)
Problem polega na bardzo długim logowaniu do roundcuba. Logowanie trwa nawet 2 minuty, po zalogowaniu się wszystko działa prawidłowo.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×