Skocz do zawartości
Łukasz Ostrowski

Opinie użytkowników o dwóch ofertach

Polecane posty

Cześć,

 

Potrzebuje dla znajomego małego VPSa do 25zł brutto. Głównymi bojownikami jest OVH z ofertą SSD oraz Tiktalik Standard 2Std. Dość istotnym elementem będzie wydajność I/O oraz Uptime (żadnych serwerów gier/tsa czy innego badziewia nie będzie).

 

Czy ktoś używa VPSów z wymienionych ofert w tych firmach? Zależy mi na poznaniu opinii głównie użytkowników. Jeśli jakaś firma ma coś ciekawego do zaoferowania w tym budżecie to też chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nieco odbiegnę od tematu, ale nie rozumiem zbytnio tego narzekania na OVH. Jestem ich klientem od ~4 miesięcy, jak nie dłużej. Do tej pory nie miałem z ich strony żadnego padu. Czy to na tych Classicach o których mówisz Łukaszu czy na KSach o których wspomniał Bartek. Albo jestem urodzonym szczęściarzem albo po prostu nie wiem.

 

Wracając do tematu - ja bym się skusił na ofertę OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nieco odbiegnę od tematu, ale nie rozumiem zbytnio tego narzekania na OVH. Jestem ich klientem od ~4 miesięcy, jak nie dłużej. Do tej pory nie miałem z ich strony żadnego padu. Czy to na tych Classicach o których mówisz Łukaszu czy na KSach o których wspomniał Bartek. Albo jestem urodzonym szczęściarzem albo po prostu nie wiem.

 

Wracając do tematu - ja bym się skusił na ofertę OVH.

 

Widocznie masz zbyt krótkie doświadczenia z ovh :) Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz więc korzystaj z ich usług dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×