Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoNN

Pytanie W Sprawie Hostingu

Polecane posty

Witam mam do was wielkie pytanie . Potrzebuje konto na niezawodnym serwerze czy moglibyscie mi cos polecic. Mam tylko jeden problem nie mogę opłacac go przekazami itp itd chodzi mi o konto opłacane sms chodz wiem ze sie duzo przeplaca. Nie chodiz mi o boo.pl bo z nimi i ich kontami idzie oszalec. prosze o opinie jakies i o polecenie czegos. Koszty nie grają roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zalozyc sobie internetowe konto bankowe? W m-banku utrzymanie takiego konta chyba nic nie kosztuje. W Inteligo jesli na koncie masz mniej niz 100zl kosztuje 5zl miesiecznie.

 

Jesli jestes niepelnoletni, to zawsze mozesz poprosić mamę/tatę/babcię, czy kogo tam znasz doroslego w domu :P, żeby zalozyla na swoje dane konto, a pozniej najwyzej ty bys z niego korzystal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale ja i tak pytałem o serwer a co do niepłnoletnosci mam 21 lat :P poprostu nie mam czasu na takie latania a kase ma w łapach nie lubie bankow :) i prosze nie mowcie mi ze to zle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma za duzego wyboru co do hostingow platnych sms, wiekszosc to z nich to krzaki bądź firmy dawniej bardzo dobre, ale zajechane wlasnie przez tę platnosc :P Bedziesz mial raczej problem ze znalezieniem czegos konkretnego, na co co chwila nie będziesz sie wkurzal, bo nie dziala.

A wplata na konto bankowe to hm...z 5 min :) (wpisanie danych + wyszperanie z szafki katy kodów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi cos polecic do 20 na miesiąc jakis dobry hosting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem a cos płatnego zwykle przelewem do 15 zł ?? Możecie mi polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×