Skocz do zawartości
europrezes

Rezerwowanie Domen .pl W Nazwa.pl Itd.

Polecane posty

Witam

 

Czy ma ktoś doświadczenia: czy nazwa.pl nie denerwuje się na klientów, którzy zamawiają domenę, a nie opłacają faktur, by tylko domenę zarezerwować na te kilkanascie dni?

 

Mam kilka domen, na których mi z jednej strony zależy, z drugiej nie zarobię na nich, więc je sobie trzymam. Na zmianę rezerwuję w nazwie i AZ.pl. Znacie lepsze rozwiązania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja.

 

 

 

 

...lub znajdź sobie innych "rezerwatorów" i rezerwuj w 10 na zmianę <lol>. Tylko pamietaj że po kilkudziesięciu rezerwacjach z kolei domena ostanie zablokowana na pare miesięcy.

 

ps jesli sie wachasz nad rejestracją to znaczy że domena jest nic nie warta. A jeżeli rezerwujesz i szukaz klientów na rezerwacje to nie blokuj domen na daremno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem juz pomału zbulwersowany tym faktem ze niektorzy ciagle rezerwują domeny , nawet do roku czasu bez checi ich wykupu. To jest jakies chore . Nask musi ukrucić takie działania . Rezerwacja 14 dni jest stratą kasy dla nich samych . TO jest jakies kiszenie domeny. Sam proboje wykupic kilka nazw ktore sa wiecznie zarezerwowane , przypuszczam ze przez tego samego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×