Skocz do zawartości
seomajster

[S] Windows XP i Vista BOX

Polecane posty

Witam

 

Mam do sprzedania trzy systemy operacyjne WIndows (wszystkie w wersji BOX):

Windows XP:

http://allegro.pl/windows-xp-profesional-box-i5423118213.html

 

Windows Vista Business:

http://allegro.pl/windows-vista-business-box-32-64bit-pl-i5423113239.html

 

Windows Vista Ultimate:

http://allegro.pl/windows-vista-ultimate-box-32-64bit-pl-i5423100446.html

 

Zapraszam do licytacji :)

 

 

 

Edytowano przez seomajster (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucze nie są zgodne z polskimi?

 

Tak jak pisze w opisie aukcji i powyżej - obie Visty są PL.

 

W kwestii Windowsa XP - dzwoniłem w tej sprawie swego czasu do Microsoftu. Otrzymałem odpowiedź, że kluczem od wersji angielskiej nie da się aktywować wersji PL. Czy tak jest w rzeczywistości - nie sprawdzałem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×