Skocz do zawartości
boleknowak

[PHP] Jak zrobić menu w pliku?

Polecane posty

chodzi mi o to że mam plik: config.php a w nim:

$home = "Strona Główna";

 

i chcę aby w index.php wyświetlało się to co jest w $home Jak to zrobić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to będzie:

$home = '<li><a href="index.php">Strona Główna</a></li>';

 

a w index.php,

includujesz config.php i dodajesz

<?=$home?> lub <? echo $home ?>

 

o to chodzi?

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×