Skocz do zawartości
applex

[Zlecę] Wykonanie prostego szablonu strony www

Polecane posty

Zlecę opracowanie szablonu prostej strony www pod gry.

 

Strona główna ma wyglądać jak obraz poniżej gdzie tło będzie po każdym przeładowaniu strony losowo wybierane z np. 3 dostępnych obrazów. Coś jak na stronie www.grajmy.pl

 

di-7M5E.jpg

 

Na stronie głównej będzie umieszczonych około 12 kodów z grami. Elementy wyświetlające te kody mają być tak zaprojektowane może to być instrukcja w PHP, aby możliwe było dodanie do źródła strony dla każdej gry po 2 kody (KOD A, KOD B) i aby przy ładowaniu strony wybierany był losowy kod danej gry. Elementy wyświetlające te kody mają mieć rozmiary 600x400 px. Każda gra ma mieć tytuł, gwiazdki symbolizujące ocenę gry, np., jeśli wstawiam do źródła strony pod danym kodem cyfrę 5 na stronie wyświetli się 5 gwiazdek, jeśli wstawię 3 na stronie pod daną grą będą tylko 3 gwiazdki. Dodatkowo mała ikona INFO po najechaniu, której wyświetli się dymek z krótkim opisem gry (obligatoryjnie/do ustalenia). Kody, opisy, oraz ilość gwiazdek wstawiam już sam w poszczególne miejsca do źródła strony.

 

2 podstrona (Inne gry) to w zasadzie to samo jak strona główna z tym, że tam już będzie wyświetlanych około 20 innych gier w rozmiarach 300x250 px. Tutaj wyświetlane elementy nie będą podlegać rotacji, będzie tylko jeden kod, więc cały czas będzie ten sam element. Coś jat tutaj: http://grajmy.pl/tag/meskie-granie

 

Nie interesują mnie rozwiązania CMS itp., potrzebuję osoby, która napisze od 0 prostą stronkę z zachowaniem standardów HTML oraz CSS, ostyluje odpowiednio elementy HTML gdzie do źródła strony w odpowiednie elementy dodam sam już kody gier.

 

Osoby zainteresowane proszę o wstępną wycenę, podawanie swojego wieku oraz portfolio w ten sposób będę w stanie ocenić możliwości osoby podejmującej się zadania. Osobie, która się sprawdzi, ma ciekawe portfolio zaoferujemy pracę przy większym projekcie wykonania rozrywkowego portalu www.

 

Kontakt:

di-ZUPK.jpg

 

p.s. zlecenie dla kogoś kto potrafi kodować strony, także nie jest to nic trudnego można to wykonać na tabelach i je ostylować. proszę wiec o nie podawanie kosmicznych sum. Jeśli zlecenie będzie dobrze wykonane jak wspomniałem będzie opcja pisania (zlecenie lub współpraca) skryptu portalu rozrywkowego (typowy portal obrazkowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×