Skocz do zawartości
Raffi95

Pulpit zdalny problem

Polecane posty

Witam nie jestem pewien, czy pisze ten temat w dobrym dziale, jeśli w złym ,to proszę o przeniesienie.

O tuż mam taki problem. Posiadam serwer dedykowany z systemem Windows server 2012 R2 łączę się z nim przez zdalny pulpit wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że po rozłączeniu się z serwerem program, który na nim uruchomiłem minimalizuje się. Czy jest jakiś sposób by temu zapobiec?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Nie znam się na windowsie, ale sesję RDP da się jakoś tam ustawiać, jeżeli nie to jesteś zdany na to że jest ona "blokowana" po wylogowaniu i raczej z tym nic nie zrobisz. Użyj VNC ale trzymaj się z dala od TeamViewer'a (TeamViewer + serwer = sic! ) do tego typu rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×