Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

Xbox 360 - problem

Polecane posty

Siemka

mam z odzysku X-a, sprawa wygląda następująco dostał nowego softa z neta z automatu.

Nigdy nie grzebany, Pada co prawda mam od Xboxa tego pierwszego kwadrata. Próbuje mu załadować gre z płyty i ładuje płyte logo Xbox 360 tak potrafi z godzine, dysk 120 po formacie jest, I klikniecie czegokolwiek skutkuje komunikatem Operacja niedozwolona. Płya z grą oryginał, nieporysowana ani nic, jedyny problem to plyta dla Kinecta ktorego nie posiadam, ale gra chyba powinna ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD i DVD normalnie czyta, gierki demówki też z xbox live działają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×