Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam poszukuję osoby która by mi napisała mały skrypt w html który by służył jako pasek dotacji coś wtym stylu

pasek.png

np do 25% kolor czerwony do 50% kolor pomaranczowy 75% kolor żółty i 100% zielony

czyli mamy coś takiego jak kwota główna np.300 zł a wpłacone jest 75 zł to na pasku pokazywało by 25 %

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×