Skocz do zawartości
tomtotom

sklep do oceny

Polecane posty

Witam drogich krytyków,

z pokorą czekam na oceny sklepu z ubrankami do chrztu itp. lalu.sklep.pl :)

Sklep oparty na prestashop 1.6, niedawno przesiadłem się z wersji 1.5 więc ma jeszcze parę niedociągnięć.

Nie jestem profesjonalistą, nie żyję z prowadzenia sklepów internetowych, więc proszę o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×