Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

Telefony Polskiej produkcji

Polecane posty

Jakie macie doświadczenia z telefonami firmy z Poznania a mianowicie Overmax?

http://www.overmax.pl/

Padł mi telefon naprawa nie opłacalna no i pomyślałem nad tym smartfonem:

http://www.overmax.pl/pl/katalog-produktow,p8/smartfony,c2090/vertis-4510-expi,c3566/

Parametry obiecujące zaleta 2 karty sim no i naprawdę przystępna cena.

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie znam tej firmy, ale jak ekran w moim samsungu pokryje do końca pajęczynka to zamierzam kupić coś od - Krüger&Matz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej firmy, ale jak ekran w moim samsungu pokryje do końca pajęczynka to zamierzam kupić coś od - Krüger&Matz

Nie chce przepłącać za typowego flagowca bo na tyle raz że mnie nie stać dwa że to tylko telefon i nie siedzę na nim cały czas.

Krüger&Matz kobita moja dostała w mediaexpert za wymianę gwarancyjną jakiegoś prestigio bo nie opłacało im się ekranu naprawiać to dostałą właśnie Krüger&Matz no i porażka. Połowa menu nie spolszczona i fabrycznie nie działający głośnik od rozmów. Na gwarancję się oddać nie dało bo była już po wymianie telefonu więc nie obejmowała ją żadna gwarancja.

Szybki to on był wieszać też się nie wieszał tyle że te fabryczne wady mnie zniechęciły do tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te telefony są składane z części, które są importowane z Chin - tak samo jak telefony firmy Goclever (to też polska firma). Część produktów firmy Overmax i Goclever jest prawie identyczna (zazwyczaj różnią się tylko logotypem :]). Dla porównania (po lewej stronie telefon firmy Goclever a po prawej Overmax):

90150340626497888124.png

 

Ja od prawie roku korzystam z Goclever Quantum 500 (wybrałem go ze względu na DualSIM), jest solidnie wykonany, nie zawiesza się i w sumie spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@_Maciej

Dzięki za info. Czyli można powiedzieć że te telefony jakoś się sprawdzają.

Zaryzykuję znajomej w sumie pytałem bo ma vertis famy2 no i mówi że nawet to działa sprawnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×