Skocz do zawartości

Polecane posty

Czemu to forum działa w jakiś dziwny sposób, że nowy użytkownik nie ma prawa dodawania ogłoszeń tylko musi mieć konto minimum 30 dni od rejestracji?

Co za różnica kiedy ktoś się rejestruje nic nie pisze i po 90 dniach przychodzi dać ogłoszenie, a co za różnica kiedy ktoś się rejestruje i pierwszego dnia chce dodać ogłoszenie.

Idą tym sposobem każdy portal z ogłoszeniami byłby nie do przejścia. Co innego walka ze spamem, a co innego dać możliwość ludziom wystawiania ogłoszeń.

 

Dziwne podejście człowieka zarządzającego tym forum.

 

Ewentualnie dział ogłoszeń moderować, ale to co jest to jest nie do przyjęcia w XXI wieku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest odp. na moje pytanie.

 

To forum swojego czasu służyło za słup ogłoszeniowy, ludzie rejestrowali się tylko po to by dodać swoją reklamę. Dział ogłoszeń jest dla ludzi którzy korzystają aktywnie z tego forum, i tak jak zaznaczył samu to forum o webhostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy na reklamie to chce wszędzie, w sygnaturce gdzie się tylko da reklamować, jeśli komuś zależy na ogłoszeniu np. sprzedaży domeny idzie do odpowiedniego działu daje takie ogłoszenie i ludzie, którzy polują na domeny tam szukają takich ogłoszeń.

Pisałem do admina miałem tu konto, ale mi przepadło za nic nie mogę znaleźć namiaru (nie byłem stałym bywalcem raczej tylko trochę czytałem) więc musiałem zarejestrować nowe, ale nic mi po nim bo nie mogę z niego skorzystać teraz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz korzystac - mozesz dyskutować czy pomagać innym a przecież do tego służy webhostingtalk ;)

 

Domeny mozna sprzedawać na dropped/allegro czy gdzie tam jeszcze - sam się ciesze że nie muszę czytać co chwile nowych mega ofert sprzedazy domen/pozycjonowania czy innych dupereli - im więcej jest ciekawej dyskusji a mniej spamu tym lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, aż tak chłopy to nie gadajcie... po to jest właśnie dział sprzedaży, że można wystawić na sprzedaż: domenę, serwis... bez przesady.

 

A co do sedna sprawy, pytania autora wypowiedź jest prosta jak budowa cepa: "właśnie takim burakom tutaj dziękujemy". Wchodząc robiąc spam z swoim dziwnym sposobem na zarabianie. Czy fake licencje ipb, vb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, aż tak chłopy to nie gadajcie... po to jest właśnie dział sprzedaży, że można wystawić na sprzedaż: domenę, serwis... bez przesady.

 

A co do sedna sprawy, pytania autora wypowiedź jest prosta jak budowa cepa: "właśnie takim burakom tutaj dziękujemy". Wchodząc robiąc spam z swoim dziwnym sposobem na zarabianie. Czy fake licencje ipb, vb...

Pierwsza część mi się podobała, ale rozumiem, że określenie burak dotyczy się też i mnie.

Ja mam swoje lata i wiem jak powinien się zachowywać człowiek mający te lata. Czy jak się z kimś w czymś nie zgadzam mam inne poglądy to muszę go nazywać, że jest burakiem? Oczywiście, że nie.

 

Cały czas mówię, jak ktoś ma zamiar spamować, robić fake itd. to zarejestruje to konto poczeka miesiąc i będzie robił to samo co od 1 dnia.

Co innego dla nowo zarejestrowanych ustawić opcję moderacji, a co innego dać im możliwość spamowania bo teraz właśnie mam taką opcję gdybym był bootem to nie miałbym, aż takiej inteligencji, aby szukać działu ogłoszenia tylko waliłbym spamem po każdym dziale jak to robią booty.

 

Ponadto dając możliwość umieszczania ogłoszeń dajecie opcje na wychwytywanie ciekawych czasami perełek dla tych co tutaj szukają tych rzeczy, np. praca, ofert sprzedaży itd.

 

Ale admina portal niech sobie robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×