Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dareksbs

ISPconfig 3 problem

Polecane posty

Witam,

 

Chcę stworzyć kilka użytkowników dla jednej strony, wiec stworzyłem klienta nazwałem go strona i ten użytkownik działa świetnie ma tylko dostęp do "website", "web access" I "statistics", problem się zaczyna gdy tworze dodatkowych użytkowników do tej strony : gdy wchodzę w system -> CP users i tworze nowego z modułami help, tools i sites oraz gdy dodaje go do grupy klienta i ustawiam typ na "user" wtedy nowy użytkownik ma za dużo opcji takich jak "APS installer" czy command line a w tym shell users. Fakt ze nie może dodawać nowych rzeczy, ale może je kasować.

 

Czy ktoś wie jak to naprawić ? Jak stworzyć kilku użytkowników pod jedna stronę ? Aby w opcjach mieli tylko "website", "web access" I "statistics" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×