Skocz do zawartości
europrezes

Rezerwacja

Polecane posty

Witam

 

Zarezerwowałem domenę w AZ.pl. Po 14 dniach, domena wypadła z listy rezerwacji, bo nie kupiłem jej.

Teraz mamy komunikat, że trwa postępowanie wyjaśniające i ani ja, ani inni nie mogą zarezerwować domeny ani kupić.

Ile czasu czekać, by móc znów ją zarezerwować lub kupić?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Domena łącznie jest zablokowana 21 dni. Przez 14 czeka na opłatę a trzeci tydzień nikt nie może jej zarejestrować (włącznie z Tobą).

W dniu 22 od poprzedniej rezerwacji będziesz mógł ponownie ją rejestrować.

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej, to okres blokady po rezerwacji trwa od 1 do 7 dni, zazwyczaj jednak 7.

I w tym czasie domenę można zarejestrować, ale jedynie przez tę firmę, w której była rezerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nadal jest taki stan i przelales juz pieniadze - są w panelu to mozesz jak zarejetrowac na 2 sposoby bo drugim razem mozesz jej nie zlapac. Pamietaj takze ze miedzy rezerwacja tej samej domeny trzeba troche odczekac.

oto sposoby:

 

1. zarezerwuj dowolna domene np ZXC123.pl w tym samym panelu gdzie ostatnio > kliknij rejestracja zarezerwowanej domeny > w pasku adresu (w przegladarce) zmien domene z ZXC123.pl na tą ktorą chcesz zarejestrować > odswiez strone > i dalej niepowinno byc problemu :D

 

2. mozesz tez kliknac rejestracja domeny .pl tak jakby nie byla wczesniej rezerwowana i zarejestrowacj ja jakby bez rezerwacji

 

Oba sposoby sprwdzone :) npisz ktory zadziałał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, mimo iż mi zniknęła z listy rezerwacji i była "przyblokowana" do rejestracji, to postanowiłem "zarejestrować nową domenę .pl". No i udało się, jak gdby nigdy nic. Dzięki za porady, gdybym sam na to nie wpadł, na pewno wasze sugestie byłyby niezbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie puźno na to wpadłeś, dwa dni po moim poście ;]

A może wcześniej to wiedziałeś i temat był dla jaj? <lol> ;)

 

PJP

IO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×