Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
`Wex d-_-b

Shoutcast v2 + eRDS + AutoPilot + Panel

Polecane posty

Witam serdecznie!
Jestem posiadaczem serwera VPS, i ostatnia naszła mnie chcęć za namową kolegów postawienia serwera shoutcast.

 

Dokładnie chciałbym postawić serwer shoutcast wraz z systemem eRDS (reklamy w odtwarzaczu), autopilotem (botem grającym muzyke, jak nie ma podłączonego prezentera) i na koniec do tego wszystkiego jakiś mały (skromny) panel do zarządzania.

 

System na jakim stoi VPS to ubuntu 14.04 x64...

Czytałem dość sporo i jedyne póki co udało mi się osiągnąć to postawienie samego (czystego) serwer shoutcast.

 

Nie potrafię znaleść totalnie jakiegoś skryptu do eRDS, o autopilocie nie wspominając...
Co do panelu, to jakieś tam prototypy mam - tyle, że takie nie do końca mi na rękę, ponieważ są to jakieś wielkie, rozbudowane panele, a ja potrzebuję coś w pokroju 'wyrzuć autopilota', 'playlista' i jakiś mini panel z pozdrowieniami na auto-odswiezaniu (z opcja usuwania tych przeczytanych)...

 

Dlatego prosiłbym Was, o zapodanie 'w co zagrzebać się', aby skonfigurować jak najpoprawniej ShoutCasta.

- zapodanie jakiegoś gotowego (albo półgotowego [do dokończenia]) skryptu do eRDS oraz Pilota

- zarzucenie jakiegoś prostego panelu (albo nakierowanie z którego skorzystać przy budowaniu własnego)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

panelradiowy.pl - ale nie za free :)

Jest darmowy, natomiast jeżeli chcesz rozszerzyć jego funkcje możesz zakupić premium za drobną kwotę. Można w nim zamówić również bezpośrednio usługę serwera ShoutCast (świadczona przez naszą firmę).

 

Natomiast zawsze możesz u nas bezpośrednio na stronie zakupić serwer ShoutCast i AutoPilota, gdzie masz pełny panel gotowy do zarządzania nimi - również tekstami E-RDS i o nic nie musisz się martwić, a dodatkowo założyć panel do radia na w/w stronie (za darmo), gdzie masz też gotowe takie rzeczy jak pozdrowienia, pozdrowienia sms, ramówka, statystyki, odtwarzacze itp. Tak robi właśnie kilkaset naszych klientów posiadających radia.

 

Nasza firma prawdopodobnie jako jedyna świadczy usługi streamingu-audio na serwerach zlokalizowanych w polskiej lokalizacji - Warszawa (nie żadne OVH itp.)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie zależy mi na żadnych usługach firm ...
Po prostu poszukuję skryptów (eRDS i Panel), które mógłbym dokończyć, albo chociaz namiastka informacji, żebym mógł go stworzyć.

Co do AutoPilota - czy to prawda, że 'sc_trans' już jest nigdzie niedostępne? - Trzeba szukać zamienników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, są dostępne jeszcze.

 

Co do skryptu eRDS to możesz łatwo sobie to napisać nawet i w bashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×