Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,
czy ktoś miał do czynienia już z podobnymi promocjami na home.pl? Promocja "To się opyla" wydaje się bardzo korzystna, zastanawiam się gdzie jest haczyk. Jeśli miałbym się decydować wykupiłbym w home.pl tylko roczny hosting i podpiął domenę.

Jak myślicie?

https://home.pl/hosting#profesjonalny

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Home bardzo często daje różne promocje (w tym promocje na hosting). W taki właśnie sposób ja 4 lata temu w mikołaja 2010 nabyłem 2 hostingi profesional w cenie 10% ceny początkowej.

Skusili mnie, dałem się nabrać - w sumie bez sensu, bo wystarczyłby mi tylko jeden (i może nawet mniejszy).

 

A haczyk jest taki, że po roku, jeśli chcesz przedłużyć, to płacisz dużo więcej - chyba że się stargujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, nie mam jednak obowiązku przedłużenia? mogę po roku świadczenia usług przez home.pl zrezygnować i przejść na inny hosting? jednocześnie zmienić przekierowanie domeny na nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Zazwyczaj takie "promocje" to nic innego jak przełożenie kosztów na następne lata dzierżawy usługi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto wspomnieć, że wspomniana cena nie jest specjalnie rewelacyjna biorąc pod uwagę ceny rynkowe konkurencji (nieraz o wiele lepszej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka (niestety), że słowo "promocja", "super okazja", działa na nas (na mnie na pewno) magicznie, że wyłącza się wtedy logika, która w innych sytuacjach nie koniecznie kazałaby taki krok uczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakbyś przeczytał regulamin tych promocji to już dawno temu odpowiedziałbyś sobie na to pytanie.. ;)

Rzuciłem okiem na regulamin - cała treść mówi o 12 miesiącach "promocji", nic nie jest wspomniane co po tym okresie. Dlatego chciałbym się upewnić. Czy dobry jest myk, żeby wziąć hosting tylko na rok, potem się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś miał do czynienia już z podobnymi promocjami na home.pl? Promocja "To się opyla" wydaje się bardzo korzystna, zastanawiam się gdzie jest haczyk. Jeśli miałbym się decydować wykupiłbym w home.pl tylko roczny hosting i podpiął domenę.

 

Jak myślicie?

https://home.pl/hosting#profesjonalny

 

Pozdrawiam.

Nie ma obowiązku przedłużania, jeśli nie chcesz opłacać, to po prostu ignorujesz przychodzącą fakturę. DNSy domeny można też zmienić.

 

Warto wspomnieć, że wspomniana cena nie jest specjalnie rewelacyjna biorąc pod uwagę ceny rynkowe konkurencji (nieraz o wiele lepszej).

U nas przy usługach dostępne są również dodatki: https://home.pl/dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×