Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć,


czy ktoś miał doświadczenie z tą firmą? Jak wygląda kontakt z supportem czy też awaryjność usług (VPS/dedyki)?


Pozdrawiam,


Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przez ponad rok zero problemów, na początku jak i w całym okresie support bardzo pomocny. Z mojej strony bardzo plecam firmę.

 

Pozdrawiam

Zbigniew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć,
czy ktoś miał doświadczenie z tą firmą? Jak wygląda kontakt z supportem czy też awaryjność usług (VPS/dedyki)?
Pozdrawiam,
Łukasz

 

 

Współpracowałem z nimi przez kilka lat.

Hostowałem sklepy internetowe i grę online.

 

support jest profesjonalny, firma elastycznie podchodzi do Klienta, bada jego potrzeby i dostarcza spersonalizowane rozwiązania.

 

przez ten okres czasu nie odnotowałem żadnych awarii ani uciążliwych niedostępności.

Prace administracyjne zawsze były planowane z dużym wyprzedzeniem i w godzinach nocnych.

 

Z mojej strony mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To firma ze sporym stażem, mieli suwaki do ustawiania zasobów i wyliczanie na tej podstawie cen, zanim jeszcze powstała moda na "chmury" w Polsce. Można powiedzieć, że przetarli szlaki ;-).

Korzystałem przez jakieś dwa lata i nie było żadnych problemów. Jest dość drogo, ale wiadomo za co się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowe i indywidualne podejście do klienta, bardzo elastyczna oferta, profesjonalne wsparcie i doradztwo. Gdyby tylko wszystkie firmy w ten sposób działały... Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Właściciel firmy poprosił mnie o komentarz w tym wątku. Jestem zadowolony z usługi, więc chętnie poświęcam na to trochę mojego czasu. Korzystam z VPS tej firmy dosyć długo. Pierwszą fakturę za serwer znalazłem z listopada 2011. To juz ponad 3 lata. Wcześniej korzystałem z innej firmy, której VPS i dostęp do niego nie był jednak na poziome wydajności, który potrzebowałem. Przetestowałem w tym czasie trzy inne firmy, w tym waw.net.pl, na który się zdecydowałem. Stabilność wydajności VPS i stabilność dostępu przez internet są tu na poziomie i w cenie, których nie znalazłem u innych dostawców.

 

W ciągu tych 3 lat przerwy w pracy serwera, które zauważyłem ja lub moi klienci były może dwie. Musiałbym przejrzeć historię wszystkich emaili. Jeśli ktoś sobie zażyczy, mogę to zrobić. Za każdym razem reakcja administratora była w ciągu maksymalnie kilku godzin. Bez problemu radzę sobie z konfiguracją i administracją serwerem, jednak specjalistą w tym nie jestem, ale za każdym razem, kiedy mam w związku z tym jakieś pytanie, administrator rzeczowo odpowiada i proponuje jakieś rozwiązanie. W międzyczasie miałem migrację serwera na inny system operacyjny. Administrator zaproponował testowy VPS, gdzie spokojnie mogłem wszystko poinstalować, przetestować i jak byłem gotowy, to serwery były podmienione. Bez żadnych dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×