Skocz do zawartości

Polecane posty

Poradźcie szukam jakiegoś bardzo czysto grającego zestawu głośników 2.1, ponieważ moje kino domowe ma już swoje lata i się wypluło i czas na zmianę. Nowego kina domowego nie opłaca mi się kupować bo stare od lat służy tylko za sprzęt do odtwarzania muzyki. Na dzień dzisiejszy zestawy 2.1 potrafią ładnie grać a że nie bardzie mogę się zdecydować to może ktoś poradzi podzieli się opinią. Poszukuje czegoś z długimi kablami bo docelowo jeden głośnik ma wisieć z tyłu na ścianie oraz z dobrym subwooferem. Z drugiej strony przemawia do mnie JBL Creature III, ale za mniejsze pieniądze mogę kupić Logitech Z523 lub Creative T3150 z tym że nie wiem jak to gra. A może są lepiej grające zestawy o których nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałem jakiś model Creative 2+1 i bardzo fajnie one grały sprzedałem je i przeszedłem na wzmacniacz z kolumnami ale jakość dźwięku no i bas były właśnie fajne z tych Creative i mogę głośniki tej firmy ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Rafox. W sumie odwiedziłem kilka sklepów posłuchałem jak grają poszczególne zestawy i....... trafił mi się soundbar z wooferem (100W) posiadającym własne zasilanie za 1/3 ceny bo końcówka serii, obsługuje wszystkie dostępne formaty, 220Wat mocy całość, więc nawet po cichu potrafi pierdyknąć o ile dźwięk i sygnał są dobrej jakości.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wiesz wszystko zależy jaki masz pokój i czego oczekujesz. Jakiś wielki sprzęt audio nie jest ci od razu potrzebny niech ci tylko jak to się mówi cyka a z biegiem czasu dojdziesz do wniosku tak jak i ja że nic nie zastąpi wzmacniacza i kolumn podłogowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Genius Sp-HF 1800A. Do zastosowania domowego w zupełnoścmi mi to wystarcza. Wprawdzie kable mogłbyby być trochę dłuższe, bo jak wyciągam PC z szafki, to zawsze głośniki spadają mi na podłogę ;/

Ale sam dźwięk jest dobrej jakośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×