Skocz do zawartości
pakrol

Impuls Dla Rynku .eu

Polecane posty

Mysle ze aby na dobre ruszył szał domen. eu potrzebne sa efektowne transfery. Tylko tu sie pojawia mały problem. Niemcy Holandia Francja to nie Usa, ciekawe czy dadza rade napedzić taką koniunkture bo watpie ze firmy z Usa beda inwestowac grubo w ten produkt no ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Natenczas domeny .eu usadowiły się gdzieś pomiedzy domenami narodowymi i globalnymi - jak na start nie jest źle. Wszystko zalezy od samych użytkowników - im więcej firm bedzie korzystało w istocie z krótkich, ciekawych nazw z końcówką .eu tym bardziej koniunktura będzie się napędzać.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)Oj Pan autor się grubo pomylił. Według mojej wiedzy najwięcej z posiadaczy domen .eu zgarnęły firmy z USA ;) Najlepszym przykładem jest domena usa.eu . Do tej domeny wystartowała między innymi Ambasada USA i.... przegrała. usa.eu dostał największy Domain Holder w USA. Ja szacuję, że około 65% wszystkich .eu zarejestrowały największe kompanie ze Stanów (bo są najbogatsze) - oni nie rejestrują po 10 domen, tylko po 100 000.

 

2)Przykro mi to stwierdzić , ale domeny .eu będą coś warte za jakiś rok, może dwa, kiedy ruszą tam serwisy i będą mieć jakiś PR i dobrą robotę w SEO. Teraz jest na prawdę jedynie kilkaset domen, które za samą nazwę mogą się spokojnie spłacić - a z takich comów, to każda słownikowa nazwa Ci przyniesie zyski na sprzedaży. A jeszcze jak do 5 liter, to już jesteś ustawiony na minimu rok.

 

Zwróćcie uwagę, że przy wejściu dowolnej domeny, najpopularniejsze nazwy już na samym początku były wzięte, łatwo sprawdzić przez kogo.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ciekawe transfery

 

Tiefbohren.eu €2,300 = $2,957 Sedo

RacingWorld.eu €1,200 = $1,543 Sedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×