Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adif

Potrzebny Dobry Reseller

Polecane posty

Witam wszystkich. co prawda nie dawno zarejestrowałem się na tym forum, jednakże czytuję go już dość długo.

 

Niestety choć sporo się tutaj pisze o kontach typu reseller, ja wciąż mam problem z wyborem.

 

Na początek chciałbym opisać moje obecne konto, które posiadam.

 

www.resellerzoom.com lub jak kto woli www.hostingzoom.com.

 

Ich oferta to niskie ceny lecz jak zdążyłem prze ostatnie pół roku zauważyć również niska jakość.

 

PLUSY:

- Panel admina to WHM po angielsku oraz Cpanel w języku polskim (rvskin) i tu brak problemów z obsługą.

- Jak na serwery w USA pingi stosunkowo szybkie oraz uptime w miarę.

- Obsługa klienta na dość wysokim poziomie - chat online i natychmiastowa pomoc.

- płatności paypal - ja płacę z konta Inteligo

 

MINUSY:

- ciągły problem z odbieraniem maili: moi klienci narzekają, że nie dochodzą do nich wiadomości. Również problem jest z wysyłaniem maili, często dostaję wiadomość że list nie może być dostarczony z powodu spamu. (wg www.spamcop.net IP serwerów wysyłających maile znajdują się na blackliście).

 

- często serwer odpowiada tak wolno że wcale nie można odbierac ani wysyłać maili.

 

- czas serwera amerykański

 

Ok to tyle o resellerzoom.

 

Teraz prosiłbym o poradę co wybrać. Potrzebuję:

 

- najlepiej serwer w Polsce

- Cpanel mile widziany, DirectAdmin może być

- transfer mies min 20GB

- przestrzeń dyskowa ok 2GB

- dobra obsługa klienta - mile widziany chat online lub infolinia

- dobry uptime - głównie zależy mi na niezawodności, żeby w końcu do mnie docierały wszystkie maile :-) (ogólnie brak problemów takich jak w resellerzoom.com)

- koszt max w granicach 500 - 600 zł / rocznie.

 

Sprawdzałem ofertę www.hostings.pl oraz easyisp.pl

 

To drugie testowałem i nie do końca byłem zadowolony ponieważ jak na złość trafiałem kilka razy w ciągu kilku dni na restart serwera przez co nic nie chodziło nawet przez 20minut. Ale to moze o niczym nie świadczyć.

 

Muszę jeszcze przetestować hostings.pl. Acha i jeszcze jedno pytanie: www.inten.pl - dużo się tu ostatnio o nich pisze, interesuje mnie w jaki sposób związani są z hostings.pl ponieważ VR jak puszczam pinga pokazuje ten sam serwer.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×