Skocz do zawartości
kaziu

postfixadmin+dovecot+roundcube

Polecane posty

Witam,

 

Mam duży problem z konfiguracją poczty na Debian 7. Na poprzedniej wersji nie miałem większych problemów jednak na Wheezym mnie to przerasta. Korzystałem z wielu poradników jednak nic nie pomaga. Poczta działa, gdy wysyłam pocztę na user@mojadomena.pl to dostaję w konsoli komunikat you have mail, wysyłanie poczty z postfixadmina też działa. Do roundcube'a mogę się zalogować jednak ani wysyłanie ani otrzymywanie maili nie działa. Próbowałem wielu sposobów z SSL, bez SSL, kilku poradników...nic nie pomaga.

Bardzo dużą przeszkodą są logi, mail.log jest pusty...postfix nic nie loguje :/ więc ciężko zorientować się co się dzieje.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie pomagaj mi jeśli nie chcesz i daruj sobie takie teksty:

 

 

 

Skoro przyklejenie paru komend z howto Ciebie przerasta to może jednak napisz w

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×